reklama

plamy i jeszcze raz plamy

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez irfinka, 17 Marzec 2008.

1. irfinka

irfinka psotnisia

hej dziewczyny napewno jak kazdej z nas dokuczaja codzienne plamy po zupkach soku czy deserkach ktore za zadne skarby nie chca sie sprac macie jaki domowy sposob albo jakis dobry proszek do dzieciecej odziezy\????

2. kasienqa

kasienqa KOCHAM MOICH MĘŻCZYZN!!!

hej mi tez dokuczaly palmy po zupkach, soczkach itp.
    ale znalazlam dobre i skuteczne tak zwane "mydełko na plamy" mozna je dostac na targu u tych co maja proszki niemiecki i rozne inne pierdołki. mydelko kosztuje ok6,50zł ale jest naprawde skuteczne.najlepiej wilgotne rzeczy "nacierasz" plame i zostawiasz na 20 min albo godz potem spierasz recznie i czysto:-)

3. reklama
  4. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Ja nie znalazłam na plamy sposobu,nawet vanish nic nie dawał,wiec po prostu jak tylko dziecko sie ubrudziło przebierałam i zapierałam plame..To był jedyny skuteczny sposob:tak:

5. irfinka

irfinka psotnisia

znalazlammmmmmmmmmm to mydelko n plamy jest rewelacyjne u mnie kosztuje 3.55 hehehehe dr.reiner polecam

6. bumtarar

bumtarar Zaciekawiona BB

Ja po prostu starym sposobem wygotowuje co jakiś czas ubranka córki w proszku dla doroslych. I to naprawde skutkuje.

7. balcia

balcia Początkująca w BB

Ja używam Vanish OXY ..jest super i pomaga.

8. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

ja plamy spiram w proszku oxy clean.wkladam sliniaczki do goracej wody wzypuje 2-3 male czubate lopatki i tak sie moczy caly dzien a rano spieram i po plamkach.A jesli plamki nie schodza to czynnosc powtarzam jeszcze raz i jest dobrze

9. Laura74

Laura74 Aktywna w BB

:tak:Ja uzywam sliniaczkow , najlepiej ceratkowe itp. jest naprawde duuuzuy wybor! Sliniaczki materialowe uzywam na codzien poniewaz maly zabkuje i bardzo sie slini, ale te nie sa poplamione. Ktos tu pisze o wygotowywaniu ubranek, no coz - w wysokiej temperaturze sie niszcza.;-)

10. reklama
  11. ania_zywa

ania_zywa Gość

Ja robię tak samo i się nie niszczą:-).

12. sysylia26

sysylia26 Zaciekawiona BB

Również polecam :tak:!!!

Poleć forum