reklama

plan i zamówienie

Temat na forum 'Czerwcowe archiwum' rozpoczęty przez forever_young, 2 Luty 2012.

1. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Wątek rozrywkowy którego natchnieniem była wymiana zdań z Aestimą i Traschką jakiś czas temu na którymś z tematów - taki mały quiz - czy Wasz/e czerwcowy/e maluch/y był planowany/e i niezależnie od odpowiedzi nr 1 czy płeć wyszła "zgodnie z zamówieniem"? Ja rzucam dwa razy tak.

2. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

Ha ha, Forever, super pomysł :-)

U nas po 1. TAK - planowaliśmy bobasa, choć sądziliśmy, że dłużej nam się zejdzie, a tu: bach! i pierwszy strzał w 10 ;-)

A co do płci - K. chciał chłopca, a ja od zawsze dziewczynkę, jednak odkąd zaszłam w ciążę, było mi to totalnie obojętne, sen z powiek spędzało mi tylko to, czy będzie zdrowe. Więc, reasumując, też TAK :-)

3. reklama
  4. kasiawilde

kasiawilde Fanka BB :)

TAK i NIE. Chociaż ad drugiego to wszyscy w rodzinie złożyli zamówienie na chłopaka oprócz mnie, więc wg nich tak :p

5. saffi

saffi Mamusia Weroniki

Fajny temacik :-)
    U nas też maluch był planowany, i podobnie nie sądzilam, ze tak szybko pójdzie - pierwszy raz i się udało- więc TAK.
    Płci nie planowaliśmy, było nam obojętne, jednak całą ciążę czułam, ze będzie dziewqczynka więc również TAK.
    U nas więc 2 x TAK :-)

6. kate009

kate009 Fanka BB :)

Więc u nas też planowana i wyczekana, bo 1 ciąże poroniłam, więc obojętna była mi płeć, byle by było ... choć w głębi duszy marzyłam o córeczce ;) no i jest więc TAK, TAK :)

7. forever_young

Ja-Zołza, Saffi - zazdroszczę pierwszego strzału...:tak: No, ale starsi ludzie mają trudniej... :sorry:
    No jak na razie świadome macierzyństwo rządzi :-p

8. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

:-D:rofl2::-D:rofl2::-D taaaaak, babciu... :-p

9. forever_young

Nic mi na ten temat nie wiadomo.... :sorry:

10. reklama
  11. Aestima

Aestima Fanka BB :)

1.Planowana i niecierpliwie wyczekiwana ( musieliśmy 3 miechy odczekać po poprzedniej ciąży obumarłej). Udało się za 2 razem:-)

2. Strzelaliśmy przed owulacją w dziewczynkę. Potem ja czułam, że to Klara, ale byla mi obojętna płeć, byle zdrowe. M. czuł od początku, że facet:-) Jak dr pokazał nam siuraka ( 17 grudnia) popłakałam się ze szczęścia:tak:

12. forever_young

PS A ciekawa jestem jak Wy te razy liczycie, Droga Młodzieży ? :-p

Poleć forum