reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plan i zamówienie

forever_young

Niemłoda mama Młodej
Dołączył(a)
29 Sierpień 2010
Postów
4 928
Miasto
Warszawa
Wątek rozrywkowy którego natchnieniem była wymiana zdań z Aestimą i Traschką jakiś czas temu na którymś z tematów - taki mały quiz - czy Wasz/e czerwcowy/e maluch/y był planowany/e i niezależnie od odpowiedzi nr 1 czy płeć wyszła "zgodnie z zamówieniem"? Ja rzucam dwa razy tak.
 
reklama
Ha ha, Forever, super pomysł :-)

U nas po 1. TAK - planowaliśmy bobasa, choć sądziliśmy, że dłużej nam się zejdzie, a tu: bach! i pierwszy strzał w 10 ;-)

A co do płci - K. chciał chłopca, a ja od zawsze dziewczynkę, jednak odkąd zaszłam w ciążę, było mi to totalnie obojętne, sen z powiek spędzało mi tylko to, czy będzie zdrowe. Więc, reasumując, też TAK :-)
 
Fajny temacik :-)
U nas też maluch był planowany, i podobnie nie sądzilam, ze tak szybko pójdzie - pierwszy raz i się udało- więc TAK.
Płci nie planowaliśmy, było nam obojętne, jednak całą ciążę czułam, ze będzie dziewqczynka więc również TAK.
U nas więc 2 x TAK :-)
 
Więc u nas też planowana i wyczekana, bo 1 ciąże poroniłam, więc obojętna była mi płeć, byle by było ... choć w głębi duszy marzyłam o córeczce ;) no i jest więc TAK, TAK :)
 
Ja-Zołza, Saffi - zazdroszczę pierwszego strzału...:tak: No, ale starsi ludzie mają trudniej... :sorry:
No jak na razie świadome macierzyństwo rządzi :-p
 
1.Planowana i niecierpliwie wyczekiwana ( musieliśmy 3 miechy odczekać po poprzedniej ciąży obumarłej). Udało się za 2 razem:-)

2. Strzelaliśmy przed owulacją w dziewczynkę. Potem ja czułam, że to Klara, ale byla mi obojętna płeć, byle zdrowe. M. czuł od początku, że facet:-) Jak dr pokazał nam siuraka ( 17 grudnia) popłakałam się ze szczęścia:tak:
 
reklama
Do góry