reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plan: piekna i szczupla w nowym roku :-)

Love_sun

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2016
Postów
511
Czesc wszystkim :-)
Koniec roku zbliza sie nieublagalnie. Postanowilam zrzucic kilka kilogramow. Nie mam nadwagi. Podczas ostatnich paru miesiecy przybylo mi troche tluszczyku tu i owdzie...Nie zwracalam uwagi na to co jem i pije..i baaamm: okazalo sie , ze na wadze jest 5 kg wiecej.(tzn bylo , jak wazylam sie kilka dni temu) Spodnie nie leza tak jak powinny..zrobily sie waskie w biodrach i pasie- niestety tu zebralo mi sie najwiecej z moich dodatkowych kilogramow. Pomyslalam sobie, ze trzeba cos z tym zrobic. Wszyscy zaczynaja od nowego roku...a ja stwierdzilam, ze musze zaczac juz dzis! Moze do Sylwestra uda mi sie zrzucic 2 kg.
Moj plan: zdrowe odzywianie+ ruch. Zero fast foodow, do picia woda, herbata, z rana jedna kawa z mlekiem.
Jesli ktos z Was ma ochote dolaczyc, to zapraszam, w grupie razniej!

Obojetnie czy masz do zrzucenia 3 kg, czy 15 ...jestes tu mile widziana! Pozdrawiam
 
reklama
Chyba się przypnę, schudłam przed zajściem w ciążę 15kg a teraz we wcześniej bardzo boję się, żeby nie przytyć jakoś ostro, więc muszę się odżywiać, delikatnie mówiąc, rozsądnie 😅
 
O wow! Jak zrzuciłaś te 15 kg?
O pani, ketodieta i zrzuciłam 5, ale kolejne wprowadzając węgle i ograniczając ilość kalorii. No i wiadomo, zero cukru, białego pieczywa, makaronu, gotowanych warzyw korzeniowych. Do tej pory nie jem cukru, a proste węglowodany bardzo rzadko. No i nie jem kurczaków, pod żadną postacią 🤔
 
oj, odzew jest! jak sie ciesze :-)
Ja mam taki sam plan, tym bardziej że staramy się o dziecko 😉😀
oj tak, zdrowe my, to tez lepsze samopoczucie ..no i lepiej odzywiony dzidzius ;-)
Chyba się przypnę, schudłam przed zajściem w ciążę 15kg a teraz we wcześniej bardzo boję się, żeby nie przytyć jakoś ostro, więc muszę się odżywiać, delikatnie mówiąc, rozsądnie 😅
wow o_O.. a ja 5 nie moge zgubic. no wstyd, wstyd. Uczepily mi sie te kilogramy, chyba dobrze sie u mnie czuja. :laugh2: Niby duzo sie ruszac, wczoraj przeszlam jakies 17 tys. krokow. Ale co z tego..jak na wieczor paczka czipsow obok mnie przechodzila...wiec ja do siebie na stol zaprosilam.
Koniec z tym. Jutro wejde na wage, zeby zobaczyc jaki jest chwilowy "stan" ;-)
 
oj, odzew jest! jak sie ciesze :-)

oj tak, zdrowe my, to tez lepsze samopoczucie ..no i lepiej odzywiony dzidzius ;-)

wow o_O.. a ja 5 nie moge zgubic. no wstyd, wstyd. Uczepily mi sie te kilogramy, chyba dobrze sie u mnie czuja. :laugh2: Niby duzo sie ruszac, wczoraj przeszlam jakies 17 tys. krokow. Ale co z tego..jak na wieczor paczka czipsow obok mnie przechodzila...wiec ja do siebie na stol zaprosilam.
Koniec z tym. Jutro wejde na wage, zeby zobaczyc jaki jest chwilowy "stan" ;-)
Oj znam to, niestety należę do osób, którym dla kilku kilogramów wystarczy jedno zalotne spojrzenie na pizzę. Teraz się trochę rozhulałam, nie wchodzę na wagę bo się boję 😳
 
Oj znam to, niestety należę do osób, którym dla kilku kilogramów wystarczy jedno zalotne spojrzenie na pizzę. Teraz się trochę rozhulałam, nie wchodzę na wagę bo się boję 😳
wlasnie chyba najgorsze jest wejscie na wage..czlowiek nie chce sie zszokowac ;-) Ale zauwazylam, ze jak ja nie wchodze na wage, to nie panuje nad moimi kilogramami..Kiedys (jak bylam piekna i mloda) wazylam sie codziennie..i powiem wam, ze wtedy jak zauwazylam na wadze wiecej.. to tego dnia ruszalam sie wiecej i na nastepnym dzien waga znow delikatnie spadala.. Wiec moze zaczne sie wazyc codziennie o tej samej porze, przed sniadaniem, po toalecie. Dobra, jutro z rana pierwszy pomiar. ;-)
 
Dzien dobry :-)
Dzis stanelam na wadze. Bardzo zle nie jest. No ale 4,7 kg sa do zrzucenia ;-)
Dzis 1 grudnia... Do swiat 24 dni. Moze uda sie zrzucic chociaz 1,5 kg ( moze naocznie widac nie bedzie..ale bede czuc sie lepiej).
Wczoraj zbyt dietetycznie nie bylo- musialam dojesc moje sledziki w smietanie :-D, zeby sie nie zmarnowaly. Bylam tez na zakupach. Kupilam troche owocow, sporo warzyw.
Od dzis chce zapisywac w apce wszystko co jem..i postanawiam jesc ok 1600 kcal.

A wy jak..zaczelycie juz wczoraj, czy rowniez dieta od dzis? :)

zycze wam wszystkim milego 1. adwentu!
 
reklama
Dzien dobry :-)
Dzis stanelam na wadze. Bardzo zle nie jest. No ale 4,7 kg sa do zrzucenia ;-)
Dzis 1 grudnia... Do swiat 24 dni. Moze uda sie zrzucic chociaz 1,5 kg ( moze naocznie widac nie bedzie..ale bede czuc sie lepiej).
Wczoraj zbyt dietetycznie nie bylo- musialam dojesc moje sledziki w smietanie :-D, zeby sie nie zmarnowaly. Bylam tez na zakupach. Kupilam troche owocow, sporo warzyw.
Od dzis chce zapisywac w apce wszystko co jem..i postanawiam jesc ok 1600 kcal.

A wy jak..zaczelycie juz wczoraj, czy rowniez dieta od dzis? :)

zycze wam wszystkim milego 1. adwentu!
Ja od jutra 🤔 śledzik ze śmietaną nie jest żadnym dramatem, ale trzeba wystrzegać się białego chleba, białego makaronu i gotowanych warzyw korzeniowych. I oczywiście cukru 💪 Ależ bym zjadła takiego śledzika, oh 😋🥺 1,5kg w trzy tygodnie to dość ostry cel, pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu 😊woda z cytryną, miętą, imbirem ❤️
 
Do góry