reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Plan: piekna i szczupla w nowym roku :-)

sunshine83

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
jak to juz brzmi ...smacznie.."glut"... :hmm: :laugh2:
A to gratuluje ciazy :-)
Ja zaraz robie drugi "spacer"...tym razem musze odebrac dziecko z przedszkola.
Bosszz.. juz po 1..a ja prawie nic w domu nie zrobilam. Zwalam to na dzisiejsze samopoczucie. 8-)
Moze pozniej mi bedzie lepiej.

ps. a moze kubraczek sie pieskowi nie podoba? ;-) trzeba bedzie kupic pod choinke inny? ;-)

reklama

GabrielaNowak85

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
jak to juz brzmi ...smacznie.."glut"... :hmm: :laugh2:
A to gratuluje ciazy :-)
Ja zaraz robie drugi "spacer"...tym razem musze odebrac dziecko z przedszkola.
Bosszz.. juz po 1..a ja prawie nic w domu nie zrobilam. Zwalam to na dzisiejsze samopoczucie. 8-)
Moze pozniej mi bedzie lepiej.

ps. a moze kubraczek sie pieskowi nie podoba? ;-) trzeba bedzie kupic pod choinke inny? ;-)
Glut jest glut, nigdy nie lubiłam jedzenia typu kisiel ale siemię jakoś mi wchodzi, bardzo dobrze osłania żołądek przy braniu tabletek, a do tego pięknie napędza jelita do działania 💪 a ja w pracy kisnę, chociaż poszłabym już do domu i spać 😭

Piesław ma już drugie ubranie, bo najpierw kupiłam mu.. „sweter w stylu norweskim”.. i okazało się że jest na niego za mały 😳

GabrielaNowak85

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dzień dobry @sunshine83, jak się czujesz przy wtorku? W pracy u mnie coś klimatyzacja daje czadu, a dzisiaj zjadłam tylko trochę białka i warzyw, przed wyjściem z domu dwa plasterki sera i ogórek kiszony, drugie śniadanie to mozarella z pomidorem i oliwą z oliwek i jest mi tak zimno że wcale nie mam ochoty się nawadniać zimną wodą 😳

sunshine83

Rozwiązania
0
czesc kochana,
wlasnie mialam pisac..jak tam twoje zdrowe odzywianie? Ja wlasnie wcielam sniadanie..zdrowo bylo. Nawet wycisnelam sok z pomaranczy..mmm niebo w gebie ;-)
a czuje sie nadal jakos dziwnie, jakbym juz wypila z rana troche alkoholu..taka zakrecona. Ale pogoda jest niezbyt piekna, wiec zwalam to nadal na moje cisnienie :p

Napij sie gorace herbatki..a najlepiej ze dwa kubki.. . Ja tez mam czasem takie dni, ze ciagle marzne. Nawet teraz mamy zalozony szlafrok..... na ubranie.. bo mi zimno, mimo, ze w pokoju mam jakies 20 stopni...
Lubie ten przedswiateczny czas, ale zimna nienawidze! :p MOglabym przespac ten czas pomiedzy listopadem a marcem. :D
Jakies plany na dzis? moze jakis spacer?
Ja na wieczor naloze sobie chociaz jakas maske na twarz. bede wygladac pieknie :p musze troche bardziej zadbac o wyglad mojej skory. No bo jak juz schudniemy, to przeciez nasza twarz rowniez musi wygladac rewelacyjnie, prawda? ;-)

Szkoda, ze nas tu tak malo..no ale liczylam sie z tym, ze na takim forum wszyscy raczej rozmawiaja raczej o ciazy ;-)

GabrielaNowak85

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Och, mi też właśnie zimno jak nie wiem. I wydaje mi się, że jestem taka szara, mam bardzo jasną karnację i bez słońca moja skóra wygląda jak zombie.

Święta są super... a już nie powiem jak bardzo uwielbiam wigilijne żarcie. Zawsze obżeram się tak, że potem leżę jak kaszalot i martwię się, żeby Greenpeace nie przyjechał i mnie nie odłowił do Bałtyku 😎

sunshine83

Rozwiązania
0
no to wlasnie dlatego zaczynamy od dzis dbac nie tylko o nasze odzywianie, ale rowniez o nasza cere :-)
Maz kupil mi w sobote jako niespodzianke kalendarz adwentowy...z naturalnymi kosmetykami..I tak stwierdzilam, ze skoro wczoraj w okienku byla maseczka, a dzis serum..no to trzeba to koniecznie bedzie zuzyc. No -juz od samego pisania znikaja mi zmarszczki :p

haha, no nie przesadzaj :) na pewno nie jest tak zle :)
A ja to w sumie ciagle mowie..od jutra zaczynam ..od jutra jem mniej. A na wieczor i tak wpadna mi jakies niezdrowe kalorie :/ ALe musze sie ogarnac.. za pare lat bedzie jeszcze ciezej zrzucic pare kilo. :/
Moze wyskocze na jakis spacer. Dotlenic sie musze, mam taka "ciezka" glowe. Mam wielka nadzieje, ze nie bede chora, bo naprawde czuje sie oslabiona.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Niemowlaki 44
M Ciąża, poród, połóg 7
D Potrzebuję porady 16
Mirella Zygler BB położna radzi mamom 14
W Przedszkola 0

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania