reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plan: piekna i szczupla w nowym roku :-)

jak to juz brzmi ...smacznie.."glut"... :hmm: :laugh2:
A to gratuluje ciazy :-)
Ja zaraz robie drugi "spacer"...tym razem musze odebrac dziecko z przedszkola.
Bosszz.. juz po 1..a ja prawie nic w domu nie zrobilam. Zwalam to na dzisiejsze samopoczucie. 8-)
Moze pozniej mi bedzie lepiej.

ps. a moze kubraczek sie pieskowi nie podoba? ;-) trzeba bedzie kupic pod choinke inny? ;-)
 
reklama
jak to juz brzmi ...smacznie.."glut"... :hmm: :laugh2:
A to gratuluje ciazy :-)
Ja zaraz robie drugi "spacer"...tym razem musze odebrac dziecko z przedszkola.
Bosszz.. juz po 1..a ja prawie nic w domu nie zrobilam. Zwalam to na dzisiejsze samopoczucie. 8-)
Moze pozniej mi bedzie lepiej.

ps. a moze kubraczek sie pieskowi nie podoba? ;-) trzeba bedzie kupic pod choinke inny? ;-)
Glut jest glut, nigdy nie lubiłam jedzenia typu kisiel ale siemię jakoś mi wchodzi, bardzo dobrze osłania żołądek przy braniu tabletek, a do tego pięknie napędza jelita do działania 💪 a ja w pracy kisnę, chociaż poszłabym już do domu i spać 😭

Piesław ma już drugie ubranie, bo najpierw kupiłam mu.. „sweter w stylu norweskim”.. i okazało się że jest na niego za mały 😳
 
Dzień dobry @sunshine83, jak się czujesz przy wtorku? W pracy u mnie coś klimatyzacja daje czadu, a dzisiaj zjadłam tylko trochę białka i warzyw, przed wyjściem z domu dwa plasterki sera i ogórek kiszony, drugie śniadanie to mozarella z pomidorem i oliwą z oliwek i jest mi tak zimno że wcale nie mam ochoty się nawadniać zimną wodą 😳
 
czesc kochana,
wlasnie mialam pisac..jak tam twoje zdrowe odzywianie? Ja wlasnie wcielam sniadanie..zdrowo bylo. Nawet wycisnelam sok z pomaranczy..mmm niebo w gebie ;-)
a czuje sie nadal jakos dziwnie, jakbym juz wypila z rana troche alkoholu..taka zakrecona. Ale pogoda jest niezbyt piekna, wiec zwalam to nadal na moje cisnienie :p

Napij sie gorace herbatki..a najlepiej ze dwa kubki.. . Ja tez mam czasem takie dni, ze ciagle marzne. Nawet teraz mamy zalozony szlafrok..... na ubranie.. bo mi zimno, mimo, ze w pokoju mam jakies 20 stopni...
Lubie ten przedswiateczny czas, ale zimna nienawidze! :p MOglabym przespac ten czas pomiedzy listopadem a marcem. :D
Jakies plany na dzis? moze jakis spacer?
Ja na wieczor naloze sobie chociaz jakas maske na twarz. bede wygladac pieknie :p musze troche bardziej zadbac o wyglad mojej skory. No bo jak juz schudniemy, to przeciez nasza twarz rowniez musi wygladac rewelacyjnie, prawda? ;-)

Szkoda, ze nas tu tak malo..no ale liczylam sie z tym, ze na takim forum wszyscy raczej rozmawiaja raczej o ciazy ;-)
 
Och, mi też właśnie zimno jak nie wiem. I wydaje mi się, że jestem taka szara, mam bardzo jasną karnację i bez słońca moja skóra wygląda jak zombie.

Święta są super... a już nie powiem jak bardzo uwielbiam wigilijne żarcie. Zawsze obżeram się tak, że potem leżę jak kaszalot i martwię się, żeby Greenpeace nie przyjechał i mnie nie odłowił do Bałtyku 😎
 
no to wlasnie dlatego zaczynamy od dzis dbac nie tylko o nasze odzywianie, ale rowniez o nasza cere :-)
Maz kupil mi w sobote jako niespodzianke kalendarz adwentowy...z naturalnymi kosmetykami..I tak stwierdzilam, ze skoro wczoraj w okienku byla maseczka, a dzis serum..no to trzeba to koniecznie bedzie zuzyc. No -juz od samego pisania znikaja mi zmarszczki :p

haha, no nie przesadzaj :) na pewno nie jest tak zle :)
A ja to w sumie ciagle mowie..od jutra zaczynam ..od jutra jem mniej. A na wieczor i tak wpadna mi jakies niezdrowe kalorie :/ ALe musze sie ogarnac.. za pare lat bedzie jeszcze ciezej zrzucic pare kilo. :/
Moze wyskocze na jakis spacer. Dotlenic sie musze, mam taka "ciezka" glowe. Mam wielka nadzieje, ze nie bede chora, bo naprawde czuje sie oslabiona.
 
Witam Was kobitki 😍
U mnie od lipca +10 kg :D
Waga początkowa 64 kg.
Dziś już jest 62.
Nie jem pieczywa, same warzywa.
Wczoraj zjadłam czekoladowego mikołaja :D
Siemie lniane jem łyżkami na sucho i popijam wodą :D
Co do Wigilii, nie ma opcji że odmówię karpia czy pierogów. Postaram się nie zjeść tony:D
 
czesc :-) No prosze..zrobilam sobie kilka dni przerwy od forum..a tu taka niespodzianka i ktos tu napisal.
Dziewczyny a jak planujecie sobie poradzić z dietą na świętach? Co planujecie jeść? Sama nie mam zwykle problemu ze zrezygnowaniem z wysokokalorycznych produktów w standardowe dni, nauczyłam sie jak rozkładać sobie zapotrzebowanie energetyczne w ciągu dnia oraz trzymać się kalorii ale mam problem w święta kiedy na stole jest tyle pyszności. Na wigilię jedziemy do męża mamy, w pierwszy dzień świąt do mojej babci. Drugi dzień u nas i pewnie równiez przyjadą do nas goście oraz będziemy jedli ciasta. Ehhh i jak sie tutaj opanować :p
moze staraj sie nie rzucac na wszystko, co stoi na stole..zjedz dwie, trzy potrawy ...ciasta tez bym sprobowala, jeden albo dwa kawaleczki.. Jednak niestety trzeba sie troche pilnowac...U mnie cale szczescie nie robimy tradycyjnych potraw i to na dodatek 12.. wiec nie traktuje swiat ..jako wyzerki heheh ;) (w sumie zawsze jem troche za duzo, nie tylko w swieta haha )
Witam Was kobitki 😍
U mnie od lipca +10 kg :D
Waga początkowa 64 kg.
Dziś już jest 62.
Nie jem pieczywa, same warzywa.
Wczoraj zjadłam czekoladowego mikołaja :D
Siemie lniane jem łyżkami na sucho i popijam wodą :D
Co do Wigilii, nie ma opcji że odmówię karpia czy pierogów. Postaram się nie zjeść tony:D
hej Gusia. No u mnie tez waga podobna. Ale musze koniecznie zrzucic pare kilo. Nie czuje sie dobrze z ta waga :/ Zrobila mi sie oponka w talii i na brzuchu. yh. Trzeba zaczac dzialac... Jak teraz zaczniemy, w lato bedziemy szczuple hehe
Gusia, same warzywa jesz? I nic poza tym? Nie czujesz glodu?Ile jesz tego siemienia lnianego? czytalam, by nie jest wiecej niz 1.2 lyzki stolowe..ale czy to prawda..hm. Musze przeszukac net...
@GabrielaNowak85 a gdzies ty mi sie zapodziala?
 
czesc :-) No prosze..zrobilam sobie kilka dni przerwy od forum..a tu taka niespodzianka i ktos tu napisal.

moze staraj sie nie rzucac na wszystko, co stoi na stole..zjedz dwie, trzy potrawy ...ciasta tez bym sprobowala, jeden albo dwa kawaleczki.. Jednak niestety trzeba sie troche pilnowac...U mnie cale szczescie nie robimy tradycyjnych potraw i to na dodatek 12.. wiec nie traktuje swiat ..jako wyzerki heheh ;) (w sumie zawsze jem troche za duzo, nie tylko w swieta haha )

hej Gusia. No u mnie tez waga podobna. Ale musze koniecznie zrzucic pare kilo. Nie czuje sie dobrze z ta waga :/ Zrobila mi sie oponka w talii i na brzuchu. yh. Trzeba zaczac dzialac... Jak teraz zaczniemy, w lato bedziemy szczuple hehe
Gusia, same warzywa jesz? I nic poza tym? Nie czujesz glodu?Ile jesz tego siemienia lnianego? czytalam, by nie jest wiecej niz 1.2 lyzki stolowe..ale czy to prawda..hm. Musze przeszukac net...
@GabrielaNowak85 a gdzies ty mi sie zapodziala?
Jem warzywa jajka twarogi owoce grzyby kasze- nie jem ryżu bo ma duże ilości arsenu.
Rybke i raz w tygodniu mięso. Glodna nie jestem bo lubię gotować i dzięki Bogu gotuje super, także te warzywne breje, lecza,zupki, sałatki smakują tak że mój facet nie zauważył że nie jadł mięsa w tym tygodniu :D
Odpuściłam słodycze, mogę napisać to nawet jak zjem jakiegoś batona, bo wcześniej to było ją pierdziele... porażka 😂
Ibir zaczęłam używać, i pić dużo wody.
Jeszcze jakby udało mi się wyrzucić cukier z herbaty....
 
reklama
Cóż i mnie się przytyło..w ciągu 4/5 lat wskoczyło 5kg 🤬🤬 nie wiem jak, ale wiem gdzie. 😂
Jem dużo warzyw i owoców ,ale niestety są też chwile słabośc np. Wczoraj ciagle "łaził" za mną kurczak z KFC 🤤 tylko podczas @ grzeszyłam słodyczami i jednym piwem. Coś tam się ruszam, ale niestety nie regularnie 😬 po weekendowych wojażach chcę znowu wrocic na stacjonarny rower i zamierzam kupić skakankę do ćwiczeń, może wrócę do biegania.. 🤔
 
Do góry