reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowaną ciążą

Roznie radzą. Moja porada i mojego lekarza: wyłącz psychikę, baw się i rób to jak najczęściej :) to że plemniki są za słabe to bym nie powiedziała.

Moja lekarka twierdzila, ze co 2 dni sa mocniejsze. No co lekarz to opinia.
Przykladowo 1 choroba, kilku lekarzy i kilka pomyslow na leczenie.
Ale glowe wylaczyc trzeba tutaj kazdy to powie. Ja tez :p
 
reklama
Moja lekarka twierdzila, ze co 2 dni sa mocniejsze. No co lekarz to opinia.
Przykladowo 1 choroba, kilku lekarzy i kilka pomyslow na leczenie.
Ale glowe wylaczyc trzeba tutaj kazdy to powie. Ja tez :p
No dokładnie... Nam udało się przy codziennych przytulankach w okresie owulacji. Ale wcześniej robiliśmy tak i tak... Najważniejsza psychika[emoji106]
 
Przy pierwszej ciąży kochaliśmy się z mężem codziennie w okolicy owulacji i zaszłam w pierwszym cyklu, ale w drugiej ciąży już to nie zadziałało i zaszłam w drugim cyklu, w którym kochaliśmy się co 2 dni od momentu, jak tylko się pojawił cień kreski na teście owulacyjnym ;)
Więc nie ma reguły :D
 
reklama
Hej laseczka mam pytanie może ktoś miał taki problem ze uprawiał sex w dni płodne średnie i test ciągle po 7 dni pokazuje że nie jest w ciąży czy może być tak że mogę nie mieć dni dlodnych w taki dzień.?
 
Do góry