reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

18 grudzień :) co do imion ? jeszcze nie wiemy, najpierw czekamy na wieść kto w moim brzuszku jest :) a to dopiero za miesiąc! Buziaki dla mamitek grudniowych !
 
reklama
Cześć dziewczynki to dopisuje sie i ja wg OM termin mam na 10 grudnia, a wedlug USG 14 XII, ale mysle ze 10 bedzie lepszy bo blizniaki rodza sie i tak wczesniej , a płeć bedzie wiadomo mam nadzieje ze na nastepnym USG czyli 22 lipca :)
 
Monia - Swietny pomysl z ta lista, poprosze o wpis. Termin wg lekarza mam na 25 grudzien, co do plci jeszcze nie wiemy to dla nas wielka niespodzianka, ale mam nadzieje, ze za 2 tyg sie juz dowiemy, bo lecimy na urlop do Polski i chcemy isc na USG.
Pozdrawiam wszystkie grudnioweczki 2009
 
Ja mam przeczucie ze bedzie juz na swieta;-)


A chcesz urodzić wcześniej? Ja uważam że lepiej dla dziecka urodzić się na początku stycznia niż w grudniu, od początku dziecko jest najmłodsze w grupie, w klasie, zawsze musi gonić równolatków, idąc do zerówki, dziecko urodzone w grudniu jest 20 % młodsze od dzieci urodzonych w styczniu, a 10% w czerwcu i z doświadczenia powiem, że jest to ogromna różnica. Nawet jeśli dziecko jest wybitnie zdolne i intelektem przewyższa równolatków, to zawsze jakaś sfera najczęściej emocjonalna odstaje.
 
A chcesz urodzić wcześniej? Ja uważam że lepiej dla dziecka urodzić się na początku stycznia niż w grudniu, od początku dziecko jest najmłodsze w grupie, w klasie, zawsze musi gonić równolatków, idąc do zerówki, dziecko urodzone w grudniu jest 20 % młodsze od dzieci urodzonych w styczniu, a 10% w czerwcu i z doświadczenia powiem, że jest to ogromna różnica. Nawet jeśli dziecko jest wybitnie zdolne i intelektem przewyższa równolatków, to zawsze jakaś sfera najczęściej emocjonalna odstaje.

ja chyba jednak mimo wszystko wolalabym urodzic wczesniej ... i tez mysle ze to co lekarz powiedzial sie okaze prawda ... ze urodze jeszcze przed swietami :)
 
reklama
A chcesz urodzić wcześniej? Ja uważam że lepiej dla dziecka urodzić się na początku stycznia niż w grudniu, od początku dziecko jest najmłodsze w grupie, w klasie, zawsze musi gonić równolatków, idąc do zerówki, dziecko urodzone w grudniu jest 20 % młodsze od dzieci urodzonych w styczniu, a 10% w czerwcu i z doświadczenia powiem, że jest to ogromna różnica. Nawet jeśli dziecko jest wybitnie zdolne i intelektem przewyższa równolatków, to zawsze jakaś sfera najczęściej emocjonalna odstaje.

Moze to jest pod jakims wzgledem prawda ale znajac mój przypadek z pierwszej ciąży to raczej to nie bedzie mozliwe,chyba ze ta ciaża bedzie inna.Jak dla mnie nie wazne kiedy,wazne zeby było zdrowe;-)z usg oststnio wynikło ze dziecko rozwija sie tydzien do przodu wiec jesli tak bedzie to pewnie na swieta bede mogla jak cos rodzić,wszystko zależy od tego jak to wszystko sie potoczy dalej.
 
Do góry