reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planowanie ciąży po zaśniadzie groniastym

Basiu! Jestem!

Króciutko, bo zaraz wychodzę. Jeździłam już na motórku. Dwa razy :) Super!!!
Poza tym u mnie bez zmian.
Ściskam mocno i życzę udanego weekendu. Mam widoki na to, że w przyszłym tygodniu będę odzywać się częściej :)
 
reklama
Nie spodziewałam się :):):) Witaj Kochana :)
U mnie też niewiele się zmienia - bardzo się cieszę, że już pierwsze przejażdżki masz za sobą - ten wiatr we włosach... Chociaż nie, bo pewnie w kasku jeździłaś :)
Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego weekendu ;-)
 
Witaj Basieńko!

Nie odzywałam się, bo miałam nadal problemy z internetem :(
Mam nadzieje, że u ciebie wsjo ok? U mnie po staremu @ przylazła, więc dalej jestem w punkcie wyjścia. Trudno nic na to nie poradzę.
Przez weekend pewnie znowu nie zajrzę więc życzę miłej soboty i niedzieli.

Buziaczki
 
Cześć Kochana!
No przykro mi bardzo, ale głowa do góry - może spróbujcie celować w płodne dni. Bo i tak czekasz, żeby @ nie przyszła, zresztą... Nic nie będę radzić, powiem Ci tylko: będzie dobrze, na pewno.
U nie na szczęście bez zmian, wszystko ok.

Weekend zapowiada się ładny, więc życzę przyjemnych motocyklowych przejażdżek.

Ps. A kciuki trzymam cały czas zaciśnięte :)
 
Kciuki trzymam nieustająco, nie ma potrzeby dziękować za każdym razem :-)
Mam nadzieję, że miło spędziłaś weekend, choć poczytałam na innym wątku, że byłaś dzisiaj w pracy.
Ja w sobotę trochę się przeforsowałam, bo i zakupy małe i sprzątanie i obiad i jeszcze babeczki upiekłam i po południu odpoczywałam. Ale za to dzisiaj nic nie gotowałam, bo mój P zabrał mnie na Kazimierz na mały spacerek i zjedliśmy na mieście. Na szczęście ochłodziło się po południu i upał tak nie dokuczał, więc było bardzo przyjemnie :)
Życzę kolorowych snów i spokojnego poniedziałku :*
 
No i znowu internetu brak! Coś mnie chyba trafi. Na żadnym wątku nie jestem na bieżąco. Wszędzie wtrącam zdawkowe dzień dobry. Żadnego plotkowania, hm. Moje biedne dziecię miało dzisiaj egzamin z prawa jazdy. Testy zdał ale jazdy oblał biedaczek. Następny termin ma na 19 lipca. Może wtedy zda. Dzisiaj jest zły ale mu przejdzie.

Buziam wtorkowo i mam nadzieję, ze internet w końcu będzie do mojej dyspozycji na stałe.
 
Kochana, powiedz synusiowi, żeby się nie poddawał broń Boże. Bo na pewni zda, a wiadomo, jak teraz zdaje się egzaminy na prawo jazdy - za pierwszym podejściem mało kto zdaje - i niekoniecznie umiejętności o tym świadczą, w większości przypadków szczęście. A 19 lipca trzymam kciuki - swoją drogą, niezły termin.

Powtórzę to co na innym wątku - wracaj do nas szybko :)

Buziaczki :*:*:*:*
 
reklama
Basieńko napisałam na czterdziestkach i pewnie tam się zaczniemy spisywać, bo nie ma sensu na dwóch wątkach pisać tego samego.
Ściskam mocno i pozdrawiam.
 
reklama
Do góry