reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowanie ciąży.

naturalna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
24
Witam kobietki. Jak przygotowujecie się na ciążę? Jakieś witaminy, badania? Może są tu kobiety ktore mają już jedno dziecko i powiedzą coś wiecej.
 
reklama
Miovelia, miovelia nac (3-7dc), zmetylowany kwas foliowy, koenzym Q10, colostrum, acard - taki zestaw dostałam od dr. Jerzak. Jeśli pojawi się ciąża, koenzym do odstawienia, a miovelia zmieniona na prenatal uno i miostigyn gt.
 
Witam kobietki. Jak przygotowujecie się na ciążę? Jakieś witaminy, badania? Może są tu kobiety ktore mają już jedno dziecko i powiedzą coś wiecej.
Zrobilam wszystkie badania u rodzinnego lekarza, poszlam do ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko okej ginekologicznie, zaczelam brać Pregna Start. Kupilam testy owulacyjne na allegro i w następnym cyklu od razu próbowałam z nimi :) w momencie owulacji działaliśmy i udalo sie za pierwszym razem :) dzisiaj już 22tydzien. :)
 
reklama
reklama
Właśnie idę jutro powtórzyć w 5 dniu cyklu. Jest sens? W tamtym dniu szłam z 20 min do laboratorium i się stresowałam. Mógł być od tego taki wynik? Okres mam regularnie taki jak zawsze
 
Do góry