reklama

planowanie córci

Temat na forum 'CELE I MARZENIA DO SPEŁNIENIA W 2008 R.' rozpoczęty przez anetawojd., 29 Styczeń 2008.

1. anetawojd.

anetawojd. Początkująca w BB

witam jestem tu nowa ale podoba mi się to forum.Jestem tu dlatego że chciałabym zostać poraz 3 mamą (na razie planuję) mam już 2 synków (8 i 5 lat)i bardzo marze o córci i szukam czegoś co by mi pomogło w spelnieniu moich marzeń(chociaż jakby urodził się chłopiec to też by wielkiej tragedii nie było ale czuję że czegośmi brakuje

2. reklama
  3. eni20

eni20 Fanka BB :)

witaj doskonale Cie rozumiem, mam synka 2,5roczku i za miesiąc zostanę mama drugiego chłopca:)tez planowałam córkę,ale sie nie udało. Korzystałam z metody owulacyjnej- zaplodniene przed owulacja. chodziłam do lekarza na monitoring cyklu, korzystam z testów owulacyjnych, dodatkowo dieta- magnezowo-mleczna. Zrobiłam wszystko z tych metod i niestety nie wyszło;) Tragedii nie ma ale czuje lekki smutek, bo marzyłam o córci. Pewnie z kilka lat będę probować,ale zdecyduje sie na zaplodniene pozaustrojowe z selekcja plemników- w Polsce narazie jest to zabronione, najbliżej nas to Czechy lub Berlin (koszt około 15tys zl). Jak chcesz to mogę Ci podesłać książeczkę w wersji elektronicznej to sobie poczytasz o naturalnym planowaniu. mogę jeszcze dodać ze 2dziewczyny tez planowały ze mną płeć i tez sie nie udało,ale czytałam na forum o dziewczynach którym sie udało, wiec musisz sama zdecydować:)

Poleć forum