reklama

planowanie córeczki

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 20 Październik 2011.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

:-)Witajcie dziewczyny mam pytanie...takie dyskretne..planujemy dziewczynkę czy możecie mi podpowiedzieć czy można zaplanować płeć czy nie?

2. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Mi sie udalo, trzeba sie starac na chwilke przed dniami plodnymi a w plodne nie wspolzyc jest jakas teoria na ten temat

3. reklama
  4. aguska2017

aguska2017 Moderator

ponoć tak ale to genetyka i z nia sie nie wygra;-)czy będzie chłopiec czy dziewczynka to nikt nam nie da takiej pewności ważne żeby było zdrowe;-)
    mój Bartuś powstał właśnie tak jak pisze martusia oczywiście on był nie planowany:-D tzn bardzo chciany ale ciąża była zaskoczeniem i moge zapewnić że jest w 100% chłopcem

Ostatnia edycja: 20 Październik 2011
  5. happybeti

happybeti show must go on...

Ponoć jest tak,ze plemniki "męskie" są "szybsze",ale żyją krócej,natomiast "żeńskie" dłużej żyją ale są wolniejsze.Więc to,co pisała martusia by się zgadzało:tak:.

6. Tygrysek1985

he he dobre aguska

7. Tygrysek1985

o wlasnie o ta teorie o ktorej pisala happybetti mi chodzilo tylko nie pamietalam jak to dokladnie lecialo, w kazdmadz razie zycye powodzenia autorce postu

8. trina79

trina79 Mamusia Lili i Maciusia

A mi z tymi starankami tuż przed owu się udało i będzie dziewczynka :-)

9. Tygrysek1985

czyli jednak cos w tym jest

10. reklama
  11. Kamea

Kamea Fanka BB :)

Podpinam się pod pytanie. Też mi się marzy w przyszłym roku córeczka. a słyszałyście o tym kalendarzu chinskim?

12. Tygrysek1985

nie slyszalam co to takiego

Poleć forum