reklama

planowanie majówki

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez domi888, 2 Kwiecień 2015.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Hej! Planuje już majówkę - nasza pierwsza wspólna. Ja, mąż i dziecko. Słuchajcie, myślicie że wypad na mazury na kilka dni z 3 miesięcznym dzieckiem jest dobrym pomysłem?

2. reklama
  3. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

3 miesięczne dziecko to jeszcze faktycznie maleństwo... Planując takie wczasy musicie pamiętac o masie rzeczy. Ważny będzie standard miejsca w którym bedziecie nocować i różne udogodnienia takie jak chociażby łózeczko dla dziecka czy wysokie krzesełka. Zresztą na pewno wiesz o czym mówię. My z rodziną bardzo często jezdzimy na Mazury na jachty. Zawsze jest nas sporo, bo mama, tato, dwaj bracia + młodsze kuzynostwo, ale najmłodsze miało 4 latka chyba jak ostatnio byliśmy. 2 razy czartowaliśmy samodzielnie,a dwa razy ze sternikiem, zawsze było bardzo bezpiecznie... No nie wiem, 4 miesiące to maluszek, ale z mężem na któryś weekend? Może by się udało? zobacz sobie jak to wygląda TarPol - Czarter i wynajem jachtów | jacht motorowy Mazury , Jakbyście się zdecydowali to moze sie gdzies spotkamy na mazurskich wodach :-) pozdrawiam!

Poleć forum