reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planowanie płci- czy jest możliwe? chiński kalendarz?

Dołączył(a)
11 Grudzień 2018
Postów
7
Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kiedy chciałam zajść w ciążę, bardzo chciałam mieć dziewczynkę, wszyscy wokół mówili mi o chińskim kalendarzu planowania płci- zignorowałam i postaraliśmy się w :"męskim' miesiącu- no i jest chłopak. A jak u Was? Wierzycie, sprawdza się?
Załaczam wersję, z której korzystałam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Wiem, że chińskie lata a nasze lata to nie ta sama bajka, ale i tak uważam, ze skuteczność jest zaskakująca...
UWAGA: sprawdzając bierzemy pod uwagę skończone (!) lata matki w momencie zajścia w ciążę, i miesiąc poczęcia dziecka.

2) Czy sprawdzila się u Was teoria, że współżycie w owulację= chłopczyk, a parę dni przed = dziewczynka?


Czy w ogóle wierzycie w takie rzeczy:)??

Tu Admin: polecamy bardzo chiński kalendarz płci na babyboom.pl - jest najdokładniejszy i bierze pod uwagę wszystkie czynniki związane z przeliczaniem dat :-)
 

Załączniki

  • chinski.jpg
    chinski.jpg
    99,4 KB · Wyświetleń: 33 360
reklama
U mnie się sprawdziło. Wg kalendarza powinnam urodzić syna i tak też się stało. Z ciekawości pytałam swojego gin co lekarz myśli na ten temat to zaczął się śmiać i mówił, że to "bajeczki". Niemniej jednak uważam, że planując dziecko danej płci można się tym kalendarzykiem sugerować. W sumie nic nie tracimy przecież czy urodzi się syn czy córcia będziemy kochać tak samo. Najważniejsze żeby było zdrowe!
 
reklama
Dziewczyny,moze to głupie, ale jak obliczamy wg tego kalendarzyka? liczy sie lata skonczone...tak? urodziłam sie 02.07.1978 wiec mam 42 lata....mam dwóch synów i marzymy o corce. i tak patrzyłam na niektorych kalendarzach lipiec jest idealny do poczecia córki ..a w niektorych odwrotnie...wiem,ze to smieszne, 50/50, ale jesli juz moge pomoc naturze to bym chciała ;) podpowiedzcie mi? czy w lipcu starc sie jeszce o corke? owulacje mam na 31 niby. jak Wy odczutujecie te kalendarzyki? mam śkonczone 42 idzie 43 rok..? czy 42 skoncze 01.07.2021? bo juz sie gubie
 
Dziewczyny,moze to głupie, ale jak obliczamy wg tego kalendarzyka? liczy sie lata skonczone...tak? urodziłam sie 02.07.1978 wiec mam 42 lata....mam dwóch synów i marzymy o corce. i tak patrzyłam na niektorych kalendarzach lipiec jest idealny do poczecia córki ..a w niektorych odwrotnie...wiem,ze to smieszne, 50/50, ale jesli juz moge pomoc naturze to bym chciała ;) podpowiedzcie mi? czy w lipcu starc sie jeszce o corke? owulacje mam na 31 niby. jak Wy odczutujecie te kalendarzyki? mam śkonczone 42 idzie 43 rok..? czy 42 skoncze 01.07.2021? bo juz sie gubie
W tej metodzie liczy się miesiące księżycowe, czyli chyba 43lata. Może spróbuj z kalkulatorem 😉
Link do: Chiński kalendarz płci. Chłopiec czy dziewczynka?
U mnie wg kalkulatora się sprawdziło 😁
 
Dziewczyny,moze to głupie, ale jak obliczamy wg tego kalendarzyka? liczy sie lata skonczone...tak? urodziłam sie 02.07.1978 wiec mam 42 lata....mam dwóch synów i marzymy o corce. i tak patrzyłam na niektorych kalendarzach lipiec jest idealny do poczecia córki ..a w niektorych odwrotnie...wiem,ze to smieszne, 50/50, ale jesli juz moge pomoc naturze to bym chciała ;) podpowiedzcie mi? czy w lipcu starc sie jeszce o corke? owulacje mam na 31 niby. jak Wy odczutujecie te kalendarzyki? mam śkonczone 42 idzie 43 rok..? czy 42 skoncze 01.07.2021? bo juz sie gubie

Są takie kalendarze gdzie podajesz dane i samo przelicza te wszystkie lata itd.

U mnie natomiast się nie sprawdził bo pokazuje dziewczynkę a będzie chłopak :)
 
Dziewczyny,moze to głupie, ale jak obliczamy wg tego kalendarzyka? liczy sie lata skonczone...tak? urodziłam sie 02.07.1978 wiec mam 42 lata....mam dwóch synów i marzymy o corce. i tak patrzyłam na niektorych kalendarzach lipiec jest idealny do poczecia córki ..a w niektorych odwrotnie...wiem,ze to smieszne, 50/50, ale jesli juz moge pomoc naturze to bym chciała ;) podpowiedzcie mi? czy w lipcu starc sie jeszce o corke? owulacje mam na 31 niby. jak Wy odczutujecie te kalendarzyki? mam śkonczone 42 idzie 43 rok..? czy 42 skoncze 01.07.2021? bo juz sie gubie
Wg lat chińskich masz 43 lata.
 
reklama
Dziewczyny,moze to głupie, ale jak obliczamy wg tego kalendarzyka? liczy sie lata skonczone...tak? urodziłam sie 02.07.1978 wiec mam 42 lata....mam dwóch synów i marzymy o corce. i tak patrzyłam na niektorych kalendarzach lipiec jest idealny do poczecia córki ..a w niektorych odwrotnie...wiem,ze to smieszne, 50/50, ale jesli juz moge pomoc naturze to bym chciała ;) podpowiedzcie mi? czy w lipcu starc sie jeszce o corke? owulacje mam na 31 niby. jak Wy odczutujecie te kalendarzyki? mam śkonczone 42 idzie 43 rok..? czy 42 skoncze 01.07.2021? bo juz sie gubie

Faktycznie są strony które same obliczają wiek. Jednak ten kalendarz to loteria szansa 50 na 50. U mnie przy pierwszym dziecku się sprawdził a przy drugim już nie. W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia i narodzin upragnionej córeczki. Pozdrawiam
 
Do góry