reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planowanie płci- czy jest możliwe? chiński kalendarz?

Dołączył(a)
11 Grudzień 2018
Postów
7
Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kiedy chciałam zajść w ciążę, bardzo chciałam mieć dziewczynkę, wszyscy wokół mówili mi o chińskim kalendarzu planowania płci- zignorowałam i postaraliśmy się w :"męskim' miesiącu- no i jest chłopak. A jak u Was? Wierzycie, sprawdza się?
Załaczam wersję, z której korzystałam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Wiem, że chińskie lata a nasze lata to nie ta sama bajka, ale i tak uważam, ze skuteczność jest zaskakująca...
UWAGA: sprawdzając bierzemy pod uwagę skończone (!) lata matki w momencie zajścia w ciążę, i miesiąc poczęcia dziecka.

2) Czy sprawdzila się u Was teoria, że współżycie w owulację= chłopczyk, a parę dni przed = dziewczynka?


Czy w ogóle wierzycie w takie rzeczy:)??

Tu Admin: polecamy bardzo chiński kalendarz płci na babyboom.pl - jest najdokładniejszy i bierze pod uwagę wszystkie czynniki związane z przeliczaniem dat :-)
 

Załączniki

  • chinski.jpg
    chinski.jpg
    99,4 KB · Wyświetleń: 33 349
reklama
Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kiedy chciałam zajść w ciążę, bardzo chciałam mieć dziewczynkę, wszyscy wokół mówili mi o chińskim kalendarzu planowania płci- zignorowałam i postaraliśmy się w :"męskim' miesiącu- no i jest chłopak. A jak u Was? Wierzycie, sprawdza się?
Załaczam wersję, z której korzystałam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Wiem, że chińskie lata a nasze lata to nie ta sama bajka, ale i tak uważam, ze skuteczność jest zaskakująca...

2) Czy sprawdzila się u Was teoria, że współżycie w owulację= chłopczyk, a parę dni przed = dziewczynka?

Czy w ogóle wierzycie w takie rzeczy:)??
Kalendarz chiński się u nas nie sprawdził ale teoria z owulacja tak, chociaż niektórzy mówią że to też bujda ;)
 
Hej. Nie sprawdzałam, ale dużo czytałam na forum gdzie dziewczyny właśnie starały się "zrobić" dziewczynkę :) Zachodziły i później pisały, że to chłopczyk :pJa uważam, że szanse są 50 na 50 :D
 
Ciekawe,ja sie diwiedzialam o ciazy w polowie lutego wiec chyba zaszlam w styczniu..?mam chlopca i jest na kaledarzu chlopiec.ale jakos tak mi sie nie chce wierzyc,chyba ze sa jakies podstawy do tego kaledarza ze np zimno czy cieplo jest na zewnatrz,ale to tez zalezy od kraju/kontynentu.juz szybciej sie przekonam do planowania z sexem w okolicy owu i zywotnosc plemnikow
 
Ciekawe,ja sie diwiedzialam o ciazy w polowie lutego wiec chyba zaszlam w styczniu..?mam chlopca i jest na kaledarzu chlopiec.ale jakos tak mi sie nie chce wierzyc,chyba ze sa jakies podstawy do tego kaledarza ze np zimno czy cieplo jest na zewnatrz,ale to tez zalezy od kraju/kontynentu.juz szybciej sie przekonam do planowania z sexem w okolicy owu i zywotnosc plemnikow
Nie chodzi raczej o pogodę, skąd Chińczycy to wzięli to nie wiem, ale jakimś cudem sprawdza się faktycznie baardzo często.
Weź pod uwagę miesiąc zajścia w ciążę ( okolo 14 dni po ostatniej miesiączce) i skończone (!) Twoje lata w dniu poczęcia.
 
reklama
reklama
Do góry