reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planowanie płci- czy jest możliwe? chiński kalendarz?

Dołączył(a)
11 Grudzień 2018
Postów
7
Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kiedy chciałam zajść w ciążę, bardzo chciałam mieć dziewczynkę, wszyscy wokół mówili mi o chińskim kalendarzu planowania płci- zignorowałam i postaraliśmy się w :"męskim' miesiącu- no i jest chłopak. A jak u Was? Wierzycie, sprawdza się?
Załaczam wersję, z której korzystałam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Wiem, że chińskie lata a nasze lata to nie ta sama bajka, ale i tak uważam, ze skuteczność jest zaskakująca...
UWAGA: sprawdzając bierzemy pod uwagę skończone (!) lata matki w momencie zajścia w ciążę, i miesiąc poczęcia dziecka.

2) Czy sprawdzila się u Was teoria, że współżycie w owulację= chłopczyk, a parę dni przed = dziewczynka?


Czy w ogóle wierzycie w takie rzeczy:)??

Tu Admin: polecamy bardzo chiński kalendarz płci na babyboom.pl - jest najdokładniejszy i bierze pod uwagę wszystkie czynniki związane z przeliczaniem dat :-)
 

Załączniki

  • chinski.jpg
    chinski.jpg
    99,4 KB · Wyświetleń: 33 306
reklama
reklama
Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kiedy chciałam zajść w ciążę, bardzo chciałam mieć dziewczynkę, wszyscy wokół mówili mi o chińskim kalendarzu planowania płci- zignorowałam i postaraliśmy się w :"męskim' miesiącu- no i jest chłopak. A jak u Was? Wierzycie, sprawdza się?
Załaczam wersję, z której korzystałam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Wiem, że chińskie lata a nasze lata to nie ta sama bajka, ale i tak uważam, ze skuteczność jest zaskakująca...
UWAGA: sprawdzając bierzemy pod uwagę skończone (!) lata matki w momencie zajścia w ciążę, i miesiąc poczęcia dziecka.

2) Czy sprawdzila się u Was teoria, że współżycie w owulację= chłopczyk, a parę dni przed = dziewczynka?


Czy w ogóle wierzycie w takie rzeczy:)??

Tu Admin: polecamy bardzo chiński kalendarz płci na babyboom.pl - jest najdokładniejszy i bierze pod uwagę wszystkie czynniki związane z przeliczaniem dat :-)


U mnie metoda kalendarza chińskiego się nie sprawdziła z drugim dzieckiem. Staraliśmy się na chłopca i w drodze dziewczynka 😊
 
Dziewczyny, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kiedy chciałam zajść w ciążę, bardzo chciałam mieć dziewczynkę, wszyscy wokół mówili mi o chińskim kalendarzu planowania płci- zignorowałam i postaraliśmy się w :"męskim' miesiącu- no i jest chłopak. A jak u Was? Wierzycie, sprawdza się?
Załaczam wersję, z której korzystałam, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Wiem, że chińskie lata a nasze lata to nie ta sama bajka, ale i tak uważam, ze skuteczność jest zaskakująca...
UWAGA: sprawdzając bierzemy pod uwagę skończone (!) lata matki w momencie zajścia w ciążę, i miesiąc poczęcia dziecka.

2) Czy sprawdzila się u Was teoria, że współżycie w owulację= chłopczyk, a parę dni przed = dziewczynka?


Czy w ogóle wierzycie w takie rzeczy:)??

Tu Admin: polecamy bardzo chiński kalendarz płci na babyboom.pl - jest najdokładniejszy i bierze pod uwagę wszystkie czynniki związane z przeliczaniem dat :-)
U mnie i moich sióstr chiński kalendarz sprawdził się w 100%... Chociaż żadna z nas nie "celowała" w dana płeć to, że tak powiem "oczekiwania" się spełniły a czy to geny, przypadek czy chiński kalendarz to już nie ważne😁
 
reklama
Do góry