reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Planowanie płci

reklama

Kamy_czek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Październik 2008
Postów
298
Ja też czytałam że na chłopca najlepiej przytulać się zaraz przed owulacją bo plemniki z męskim genem są szybsze ale krócej żyją.
Nie wiem ile w ty prawdy bo u nas się nie sprawdziło, mam same dziewczynki 😅

Teraz będziemy celować w chłopca ale zobaczymy czy się uda 😎
 

Bunia29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2020
Postów
43
Tak nawet piszą w książkach, do fizjologii czlowieka, że plemniki z Y czyli męskie są szybsze i teoretycznie większe prawdopodobieństwo jest jeżeli w dzień owulacji dojdzie do zapłodnienia że będzie chłopczyk, ale za to plemniki X są bardziej wytrzymałe i dłużej żyją w pochwie podaje się że nawet do 72 h więc na dziewczynkę teoretycznie 1-2 dni przed owulacja, niestety nie wiem czy to tylko naukowy bełkot czy rzeczywiście coś w tym jest ☺️
 

NieZadowolona25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2020
Postów
246
Tak nawet piszą w książkach, do fizjologii czlowieka, że plemniki z Y czyli męskie są szybsze i teoretycznie większe prawdopodobieństwo jest jeżeli w dzień owulacji dojdzie do zapłodnienia że będzie chłopczyk, ale za to plemniki X są bardziej wytrzymałe i dłużej żyją w pochwie podaje się że nawet do 72 h więc na dziewczynkę teoretycznie 1-2 dni przed owulacja, niestety nie wiem czy to tylko naukowy bełkot czy rzeczywiście coś w tym jest ☺
Ja mogę powiedzieć, że 2 dni przed owulacją się z mężem staraliśmy, później była przerwa i rzeczywiście spodziewamy się córci ;)
 

sylwiam-81

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
29
mam synka i chciałabym córcię, w lipcu marne szanse na owulacje a tym samym na dziewczynkę w sierpniu byłby facet a czy ja wytrzymam z czekaniem do września ;)
 
reklama
Do góry