reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

planuje dziecko

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
:)
witam wszystkie przyszle i terazniejsze mamy
jestesmy z partnerem na etapie planowania ciazy
bardzo chcielibysmy zeby stalo sie to jak najszybciej chetnie wyslucham wszystkich porad na ten temat
;D

reklama

grooha1

Fanka BB :)
No cóż brać się do roboty i nie ma tu co radzić tylko pracować pracować pracować nad dzidzią.
I jaka ta praca przy okazji przyjemna... ::)

grooha1

Aniulka jakie tu mozna mieć pytania? Co do samej "roboty" to chyba żadne, chyba, że dziewczyna chce się wcześniej przygotować do ciąży. Więc trzeba się dobrze odżywiać, rzucić ewentualnie palenie i picie, wybrać się do gina, łykać kwas foliowy (czytałam gdzieś, że tatusiowie w tym czasie też powinni) i wogóle dbać o siebie.

grooha1

Jakby to powiedziała moja mama: "To to w rękę, ręka w to to, to to w to to".
Ot i cały opis tej "roboty".

Aniulka

Miasto
Leszno
ha ha ha ha ;D ;D ;D ;D ;D

Nie wiesz może dlaczego uciekł mi nagłowek z prywatnymi wiadomościami i z logowaniem konta???????

Nie wiem jak to przywrócić??

grooha1

ojojojoj to się narobiło, niestety nie wiem jak ci mogę pomóc, ale może coś Aniulka w swoich opcjach przestawiałaś? ??? ??? ???

Aniulka

Miasto
Leszno
no własnie, ze nic tam nie grzebałam.. włączyłam forum i już tego nie było. Teraz nic nie wiem... ani o prywatnych informacjach, ani jak długo jestem na gorum.... nawet na swoje zdjęcie nie mogę sobie popatrzeć..... ;D ;D ;D ;D( z tym zdjęciem to żart ;))

reklama
Do góry