reklama

planuje dziecko

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez silunia, 13 Wrzesień 2005.

1. silunia

silunia mama Zuzu

:)
    witam wszystkie przyszle i terazniejsze mamy
    jestesmy z partnerem na etapie planowania ciazy
    bardzo chcielibysmy zeby stalo sie to jak najszybciej chetnie wyslucham wszystkich porad na ten temat
    ;D

2. grooha1

grooha1 Fanka BB :)

No cóż brać się do roboty i nie ma tu co radzić tylko pracować pracować pracować nad dzidzią.
    I jaka ta praca przy okazji przyjemna... ::)

3. reklama
  4. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

dołączam do groohy. Pracować, pracować .... ;) ;) Chyba, że masz konkretne pytania to wal śmiało :)

5. grooha1

Aniulka jakie tu mozna mieć pytania? Co do samej "roboty" to chyba żadne, chyba, że dziewczyna chce się wcześniej przygotować do ciąży. Więc trzeba się dobrze odżywiać, rzucić ewentualnie palenie i picie, wybrać się do gina, łykać kwas foliowy (czytałam gdzieś, że tatusiowie w tym czasie też powinni) i wogóle dbać o siebie.

6. Aniulka

no własnie o to mi chodzi, bo przeciez nie będziemy jej opisywac jak to się robi... bo to chyba wie ;D ;D ;D ;D

7. grooha1

Jakby to powiedziała moja mama: "To to w rękę, ręka w to to, to to w to to".
    Ot i cały opis tej "roboty".

8. Aniulka

ha ha ha ha ;D ;D ;D ;D ;D

Nie wiesz może dlaczego uciekł mi nagłowek z prywatnymi wiadomościami i z logowaniem konta???????

Nie wiem jak to przywrócić??

9. grooha1

ojojojoj to się narobiło, niestety nie wiem jak ci mogę pomóc, ale może coś Aniulka w swoich opcjach przestawiałaś? ??? ??? ???

10. reklama
  11. Aniulka

no własnie, ze nic tam nie grzebałam.. włączyłam forum i już tego nie było. Teraz nic nie wiem... ani o prywatnych informacjach, ani jak długo jestem na gorum.... nawet na swoje zdjęcie nie mogę sobie popatrzeć..... ;D ;D ;D ;D( z tym zdjęciem to żart ;))

12. Aniulka

ooooooooo już mam, naprawiło mi się ;D ;D ;D ;D

Poleć forum