reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planuje dziecko

silunia

mama Zuzu
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2005
Postów
2 851
Miasto
Ambilly
:)
witam wszystkie przyszle i terazniejsze mamy
jestesmy z partnerem na etapie planowania ciazy
bardzo chcielibysmy zeby stalo sie to jak najszybciej chetnie wyslucham wszystkich porad na ten temat
;D
 
reklama
No cóż brać się do roboty i nie ma tu co radzić tylko pracować pracować pracować nad dzidzią.
I jaka ta praca przy okazji przyjemna... ::)
 
Aniulka jakie tu mozna mieć pytania? Co do samej "roboty" to chyba żadne, chyba, że dziewczyna chce się wcześniej przygotować do ciąży. Więc trzeba się dobrze odżywiać, rzucić ewentualnie palenie i picie, wybrać się do gina, łykać kwas foliowy (czytałam gdzieś, że tatusiowie w tym czasie też powinni) i wogóle dbać o siebie.
 
Jakby to powiedziała moja mama: "To to w rękę, ręka w to to, to to w to to".
Ot i cały opis tej "roboty".
 
ha ha ha ha ;D ;D ;D ;D ;D

Nie wiesz może dlaczego uciekł mi nagłowek z prywatnymi wiadomościami i z logowaniem konta???????

Nie wiem jak to przywrócić??
 
ojojojoj to się narobiło, niestety nie wiem jak ci mogę pomóc, ale może coś Aniulka w swoich opcjach przestawiałaś? ??? ??? ???
 
no własnie, ze nic tam nie grzebałam.. włączyłam forum i już tego nie było. Teraz nic nie wiem... ani o prywatnych informacjach, ani jak długo jestem na gorum.... nawet na swoje zdjęcie nie mogę sobie popatrzeć..... ;D ;D ;D ;D( z tym zdjęciem to żart ;))
 
reklama
Do góry