reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLANUJESZ WYJAZD CZY DŁUŻSZĄ NIEOBECNOŚĆ - NAPISZ TU

reklama
U nas remont i będę musiała się przemieścić z Miłkiem i naszym psem na działkę. Nie będzie mnie tydzień (mam nadzieję że nie dłużej).
Wyjeżdżamy jutro, czyli 29 sierpnia.
Do usłyszenia po powrocie :)
Nie piszcie zbyt dużo bym mogła wszystko nadgonić ;) ;) ;) ;)
pozdrawiam was wszyskie serdecznie :)
 
Może to nie będzie dłuższa nieobecność, ale zaznaczam. Jak tylko zadomowię się na "starych śmieciach" dam Wam znać. Postaram się pojawić jeszcze we wrześniu. Już zaczynam tęsknić :-*
 
o 18 wyjeżdżamy do Kołobrzegu przez Bełchatów. trzymajcie kciuki za szczęśliwą drogę. od czasu do czasu będę na neciku, więc się odezwę. pa pa pa
 
niestety musze jechac do tesciowej chce zrobic sobie ząbki a pracuje tam nasz kolega dentysta wiec jade
moze to troszke potrwać ale jakby co to moze na weekend wróce :sick:
 
oj dziewczyny jutro wyjeżdzamy do Londynu
z domu koło 12 a samolot wylatuje 15:20
pisze dzis bo jutro nie wiem czy bede miala nawet chwile zeby napisac
nie mam pojecia kiedy zobaczymy sie na BB jak tam bedzie z moim dostepem do neta mam nadzieje ze jeszcze kiedys sobie z WAMI popisze bo jestescie super koleżankami
będe bardzo tęskniła:tak:

3majcie sie zdrowo buziaki papa
 
reklama
Do góry