reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plany imiennicze - czyli wszytko o imionach

reklama
Deli fajnie, że w końcu imię zostało wybrane :-)
Iguana też mnie denerwuje jak ciągle ktoś mnie pyta czy imię już wybraliśmy i pomimo, że imię już mamy to wszystkim w koło mówię, że jeszcze się zastanawiamy :-p
 
Takhisis! zarąbista lista!
Laura i Klara cudne:)- moje zdecydowane faworytki:)
Kaspian - bardzo ciekawe imię - podoba mi się:)

no to ja też zapodam taką listę (nieformalną):
chłopiec:
1. Leopold
potem długo długo nic, ale jeśli moj Leo nie przejdzie to ew, jeszcze
2.Teodor
3. yyyyyyyyyyy dobra nie wymyślam na siłe bo w głowie mam tylko Leopolda tak naprawde:)
4. Wawrzyniec- uwilbiam to imię od zawsze- niestety nie przejdzie w niemczech- połamalibysobiejęzyki- a po co sobie życie utrudniać a ewentualna "niemiecka" wersja Laurent..jakoś niebardzo

Dziewczynka (imion mam coprawda więcej- ale żadne aż tak mnie niezachwyca)
1.Rita
2.Greta
3.Laura
4.Ofelia
5.Oktawia
6.Lotta
7.Aurelia

kolejność dziewczyńskich imion jest totalnie przypadkowa

ps. zapomniałam dodać imię dziewczyńskie które podoba się mojemu M- a zatem INGRID...
 
Annika kojarzy mi się z Pipi Langstrumpf- tak miała na imię dziewczynka z sąsiedztwa. Ładne!
to z imion damskich u nas... Pola, Adrianna i właśnie ostatnio zaczęło mi się podobac Oliwia :)
co do chłopca hmm tu będzie problem bo chcialabym Jakuba ale mąż jest na NIE ;] ewentualnie Szymon mi się podoba lub Mateusz :)
Szymon piekne!!!!!!!!!
 
reklama
Nie wiem co mi z tą Maurą przyszło do głowy- absolutnie nie zeby to był moj dziewczęcy typ- raczej imie ktre zwrocilo moja uwage i jakos tak sama nie wiem jeszcze jaki mam do niego stosunek dlatego zapytalam Was jak je odbieracie:p

Ja wciaz nie moge od męża wyciągnąc listy imion dla córeczki- a ponoc ma juz ulozoną ale nie chce mi narazie powiedziec...a taka jestem ciekawa:p

Zofia- podoba mi się..ale Zosia już nie..ja mam jakies zboczenie -siowe...jak imie mozna zdrobnić do -sia to odpada w przedbiegach- asia, kasia,zosia...srasia i dupasia:p przepraszam jesli kogos obrazilam:) nie taki mialam zamiar- a najdziwniejsze jest to że w iwkeszosci przypadków -siowe imiona w wersji pelnej mi sie podobaja- bo i ANNA I JOANNA I KATARZYNA CZY ZOFIA brzmia naprawde ładnie wdzięcznie i dostojnie..a potem te -sie wyskakuja i klops cały urok imo znika
Mam to samo nie lubie zdrobnien z sia!!!!!!
 
Do góry