reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plaski brzuch po ciazy.

no wiadomo, to zależy od naszych predyspozycji, hormonów, no wiadomo, ze jak w naszych brzuchach mieszka dziecko to on taki sam nie będzie inny, zawsze pozostanie jakiś ślad po ciąży
 
reklama
no mnie zostały wałeczki, ale już trundo, tragedii nie ma, pogodziłam się. Dużo spacerujemy, może się jeszcze uda wrócić do stanu z przed ciąży
 
Ja miałam super brzuch przed ciazami. Ważyłam 48kg. Po ciążach mam zwis, 15 kg+, rozstępy i żylaki :( a minął rok po drugiej cc
 
Ja po ciazy dorobiłam się lepszego brzucha niż miałam wczesniej[emoji3] Przytyłam 15 kg ale dosyc szybko pozbyłam się ich dzięki karmieniu piersią oraz regularnym ćwiczenią i bieganiu po zakończonym połogu . O ile genetyka jest ważna w przypadku rozstępów to waga i poziom tłuszczyku zalezy już od naszej determinacji ,wytrwalosci i oczywiście zdrowej, zbilansowanej diety [emoji123]Tak wiec nawet po ciazy i grubo po 30 można mieć kaloryfer [emoji16]
 
Ja po ciazy dorobiłam się lepszego brzucha niż miałam wczesniej[emoji3] Przytyłam 15 kg ale dosyc szybko pozbyłam się ich dzięki karmieniu piersią oraz regularnym ćwiczenią i bieganiu po zakończonym połogu . O ile genetyka jest ważna w przypadku rozstępów to waga i poziom tłuszczyku zalezy już od naszej determinacji ,wytrwalosci i oczywiście zdrowej, zbilansowanej diety [emoji123]Tak wiec nawet po ciazy i grubo po 30 można mieć kaloryfer [emoji16]
JAK NAJBARDZIEJ, ALE SKÓRA NA BRZUCHU PO CC I POROZWALALANYCH MIĘŚNIACH NIESTETY NIE. wOLAŁABYM TROCHĘ WIĘCEJ WAŻYĆ A MIEĆ PIĘKNY BRZUSZEK...
 
JAK NAJBARDZIEJ, ALE SKÓRA NA BRZUCHU PO CC I POROZWALALANYCH MIĘŚNIACH NIESTETY NIE. wOLAŁABYM TROCHĘ WIĘCEJ WAŻYĆ A MIEĆ PIĘKNY BRZUSZEK...

W jak to jest po cesarce nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie jestem w temacie...ale mysle, ze dieta i ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą ... I jeszcze jedno jeśli chodzi o treningi ... radzę nie ograniczać się jedynie do cardio i bardzo polecam ćwiczenia siłowe ponieważ super wpływają na jędrność i wygląd skory[emoji106]
 
Ostatnia edycja:
JAK NAJBARDZIEJ, ALE SKÓRA NA BRZUCHU PO CC I POROZWALALANYCH MIĘŚNIACH NIESTETY NIE. wOLAŁABYM TROCHĘ WIĘCEJ WAŻYĆ A MIEĆ PIĘKNY BRZUSZEK...

Tez miałam cc i mam płaski brzuch. Z rozstępom mięśni idzie sie do specjalisty i pomaga.
Wiadomo, ze każda kobieta ma inaczej. Ja np w po dwóch porodach ważyłam mniej niż przed ciążami, a przytyłam po gdy za duzo w domu siedziałam.
 
reklama
Do góry