reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plaski brzuch po ciazy.

po cięciu to nie porobisz ciężarków, zaczyna się od kardio, żeby dojść do formy, a ciężary, to dużo, dużo póxniej, co najmniej pół roku bez dźwigania, to jest poważna operacja.
Polecam icoone na brzuch i mezoteraapię i zastrzyki z kofeiny. Po cc jest inny wzorzec ruchu, mięśnie przecięte nie pracują tak samo i całe ciało się "rozpiepsza". Mega ważne są mięśnie dna miednicy, żeby utrzymać stabilizacje i przywrócić prawidłową postawę. Wszystkie ćwiczenia na równoważni, bosu, noszenie dziecka w chuście na plecach, itp. A dieta lekkostrawna mi bardzo pomogła przez te pierwsze miesiące, żeby dojść do siebie.
 
reklama
dużo zależy od diety. Dieta to nawet 90% sukcesu reszta to cwiczenia i wiadomo, trzeba dbac o skórę, ujedrniac nawilżać już w ciążyalbo nawet przed nią
 
Ja staram się przynajmniej raz w tygodniu chodzić na zajęcia fitness dla ciężarnych, poza tym spacery. Na razie tyję podręcznikowo, wraz ze wzrostem brzucha, ale każda z nas może mieć inaczej.
 
no i fajnie! Kazda aktywność jest dobra, wystarczą spacery zamiast przejazdzki autem. Na mnie joga dobrze działała
 
reklama
Ja miałam super brzuch przed ciazami. Ważyłam 48kg. Po ciążach mam zwis, 15 kg+, rozstępy i żylaki :( a minął rok po drugiej cc
Ja tez po ciąży sporo przytyłam i miałam problem z żylakami nie tylko na brzuchu i ale na nogach. Szvczegolnie te na nogach to byl koszmar. Naszczescie trafiłam do Kliniki Flebologii w Warszawie. Tam po diagnostyce miałam zabieg laseroterapi wewnątyrzżylnej. Zabieg bezinwazyjny nie miałam po nim zadnych sladów i trwał krotko.
 
Do góry