reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaski pęcherzyk ciążowy

Magda0909 dziekuje za wiadomość, ja miałam krwiaka pare dni temu , pękł.
Za tydz mam wizytę pierwsza kontrolna u lekarza prowadzącego (wczoraj pani doktor powiedziała ze kształt dziwny owalny spłaszczony 🙆‍♀️ Przez to nie mogłam spac dziewczyny z 3h w nocy przed oczami choroby Downa itd
Świat się wczoraj zatrzymal
Z tego co wtedy czytałam to często się zdarza, myślę że czasem taki kszalt obierze i często później się wyrównuje, może zależy kiedy kto ma usg. Nie stresuj się bo i tak nie masz wpływu ani ja ksztal ani na choroby dzidcks(wiem wiem łatwo się mówi, też się stresowałam non stop) ale z perspektywy czasu powiem Ci ze naprawdę twój stres teraz jest niewskazany i co ma być to będzie, u nas na forum były dziewczyny z krwiakami i też mają zdrowe dzidzie :)
 
reklama
Z tego co wtedy czytałam to często się zdarza, myślę że czasem taki kszalt obierze i często później się wyrównuje, może zależy kiedy kto ma usg. Nie stresuj się bo i tak nie masz wpływu ani ja ksztal ani na choroby dzidcks(wiem wiem łatwo się mówi, też się stresowałam non stop) ale z perspektywy czasu powiem Ci ze naprawdę twój stres teraz jest niewskazany i co ma być to będzie, u nas na forum były dziewczyny z krwiakami i też mają zdrowe dzidzie :)
😘🙌dziekuje
Dziś będę spała spokojniej
Dobre z Was dusze
Zobaczymy co za tydzień mi powie
 
reklama
Do góry