reklama

płaskie brodawki

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez Adkaa, 12 Listopad 2010.

1. Adkaa

Adkaa Zaciekawiona BB

dzień dobry

pierwsze dziecko karmiłam mieszanką, gdyż mam płaskie brodawki i dziecko nie mogło jej chwycić, skutkiem tego była niechęć dziecka i zanik pokarmu. bardzo chcialabym karmić drugie dziecko, co zrobić aby brodawka była bardziej wypukła?

2. Izabela Frej

Izabela Frej Ekspert J&J. Położna

Wielka szkoda, że nikt Pani nie pomógł w czasie karmienia przy pierwszym dziecku- taką pomoc można uzyskać w najbliższej poradni laktacyjnej. Położna, która opiekuje się Panią i dzieckiem po porodzie również udzieli Wam fachowej pomocy w przystawianiu noworodka do piersi. Ważna jest technika karmienia oraz dużo cierpliwości. Pozdrawiam

3. reklama
  4. Adkaa

Adkaa Zaciekawiona BB

dziekuje

a czy mozna stosowac jakies ćwiczenia w ciazy, aby brodawki nie były plaskie?

5. ewola

ewola Początkująca w BB

Nie znam żadnych ćwiczeń, w ciąży nic nie robiłam, a po porodzie był problem, bo synuś nie miał za co złapać. Nosiłam polecone przez położną muszle Medela, które pomogły mi wypchnąć trochę brodawki, i jakoś dałam radę. Karmiłam ponad rok. Polecam zakup tych muszli. Moje sa chyba też do poranionych brodawek, bo mają takie dziurki, żeby powietrze dochodziło. Uważam te muszle za świetny wynalazek.

Poleć forum