reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plastry antykoncepcyjne

czarnula83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Listopad 2006
Postów
1 392
Miasto
Uk
Czesc Dziewczyny!
czy ktos juz uzywal plasterkow antykoncepcyjnych? bo chcialabym wybrac wlasnie plasterki ale nie jestem pewna czy czlowiek dobrze sie czuje po nich. jesli uzywanie plasterki to napiszcie czy dobrze sie czujecie po tym i czy sa jakies dolegliwosci.
 
reklama
hej czarnula ja używam plastrów juz rok i jestem bardzo zadowolona! dobrze sie po nich czuje jak zaczełąm ich uzywac to nie miałąm ani bólów głowy ani odruchów wymiotnych! co zdarzało mi sie podczas brania tabletek:eek:
jak najbardziej polecam przyklejasz raz na tydzien! sa wygodna!
jedyne minusy to to ze wokól plastra zbiera sie brud i nie atrakcyjnie to wygląda! no i cena:eek:

ale poza tym sa super! ;-)
 
nie powinien musisz sobrze przykleic a mi własnie na pośladku nie pasowało bo mi sie zachaczał:eek: tak samo na łopatce o ramiączko mi ciagle wadziło:confused2:
 
ja uzywam palsterków evra juz 2lata,jestem bardzo zadowolona:-)
zawsze naklejam na ramieniu bo tam najwygodniej,na posladku odpada,bo zachacza o spodnie i majtki.
mozesz co tydzien naklejac gdzie chcesz.
tzn.na ramieniu,pośladku,brzuchu.
wczesniej brałam tabletki ale po nich zle sie czułam.mialam tez implanta w ręku,ale po nim takze bolała mnie głowa.
plastry są moim zdaniem najlepsze.ceny tez nie są kosmiczne ,w niektorych aptekach nawet za 30zł
 
A ja uzywalam plastrow i podczas uzywania ich zaszlam w ciaze z Kubusiem tak wiec moje zdanei jest negatywne niestety. Wole tabletki a jesli masz dobrze dobrane tabletki to nie powinnas miec zadnych nie przyjemnych objawow....
 
Izulka z plastrami jak z tabletkami jedej pasuja drugiej nie;-) ile kobiet tyle bedize opini na temat plastrow tabletek!
a dobrze miałas przyklejony?

ja jestem zadowolona z plastrów! a i znma kolezanke któa brała tabletki i tez zaszła w ciąże;-)

czarnula mi najwygodniej jest na ramieniu a plastry MUSISZ zmieniac co tydzien i to w inne miejsce tzn jak w 1 tyg miałas na lewym ramieniu to w 2 przyklejasz na prawym ramieniu a w 3 możesz znow na lewym. 4 tydzien jest bez plastra!
 
reklama
::paaulisia20::
troche niezgadzam się z Twoją wypowiedzią, nie trzeba zmieniać miejsca przyklejania.można cały czas naklejac na to samo miejsce.(jedynie w przypadku podraznienia skóry)
pozdrawiam
Agnieszka.
 
Do góry