reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plastry antykoncepcyjne

reklama
Ja kiedyś próbowałam używać plastrów evra ale wytrzymałam 2 miesiące. Tzn po pierwsze źle się po nich czułam, poza tym gdziekolwiek bym nie przykleiła to ubranie "raziło" mnie w to miejsce i często całe rogi plastra miałam poodklejane. No i na tym skończyłam moją przygodę z plastrami i wróciłam do tabletek. No a teraz nie stosuję nic i dopiero po porodzie zamierzam zacząc znowu stosować tabsy.
 
ja jutro ide po plasterki i za kilka dni wyprobuje :) jesli chodzi o tycie to by mi sie przydalo hehe jestem chuda wiec troche ciala nie zaszkodzi jak by co :)
 
Gdzie je kleiłyście, żeby się najlepiej trzymały? I jeszcze pytanko tego typu: jeżeli plasterek się odkleił, to muszę go przykleić w to samo miejsce, czy mogę w inne? Chodzi o ten sam plaster, nie nowy.
 
Ostatnia edycja:
ja przyklejałam do pośladka, niestety te plastry mają to do siebie że się obierają w kłaczki z ubrania i to brzydko wygląda więc ja jak najbardziej chowałam. Jak się odklei możesz przykleić w inne miejsce.
 
Gdzie je kleiłyście, żeby się najlepiej trzymały? I jeszcze pytanko tego typu: jeżeli plasterek się odkleił, to muszę go przykleić w to samo miejsce, czy mogę w inne? Chodzi o ten sam plaster, nie nowy.

najlepiej trzyma się na ramieniu, na łopatce.
Ja najczęściej naklejam na podbrzuszu, ale nie można mieć fałdek...

raz nakleiłam na pośladek... zdjęłam go ze spodniami :/

jeżeli plaster się odklei - należy przykleić nowy... ja nakleiłam w innym miejscu
 
A ja mam pytanie, bo póki co jestem na tabletkach, ale ostatnio tyle obowiązków mam, że zapominam punktualnie wziąć tabletkę, myślę o plastrach, ale ja pływam dosyć często i teraz z córką też chodze na lekcje pływania, bałabym się, że mi gdzieś spłynie w basenie, czy pod przysznicem? Czy to tylko mój wymysł?;)
 
reklama
na basenie nie byłam, ale w wannie nic się nie dzieje ;)
jednak moja bratowa była na basenie z plastrem i niestety została wyproszona.... :/
 
Do góry