reklama

Plastry lisvy!!!!!!!!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Ewelka20, 6 Lipiec 2016.

1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Czy jest Mamusi,która używała plastrów lisvy,a mimo to zaszła w ciążę?
    Uprzedze stwierdzenia,że jest to nie możliwe,BO JEST MOŻLIWE!!!!!
    Plastry dają 97 % skuteczności,a stosuje je się tak(podam przykładowy dzień):
    w sobote dostajesz okres i naklejasz 1 plaster(w opakowaniu są 3)
    w druga sobote naklejasz 2 plaster,a w trzecia sobote 3 plaster..
    W czwartą sobotę ściagasz 3 plaster i przez tydzien chodzisz bez plastra.Po tym tyg(czyli w piatą sobotę)naklejasz nowy plaster bez względu na to,czy dostałaś okres czy nie...
    Więc jak to jest możliwe ,że kobieta zachodzi w ciążę?Napisane jest,że kobiety z nadwagą nie powinny je stosować,czy miała którś z was tak?
    Mam dwie znajome,które zaszły używając tych plastrów(zgodnie z instrukcją-nie,żaden się nie odkleił),....
    Ginekolog im mówił,że czasem tak się zdarza,tak samo jak przy tabletkach...

2. sancia880

sancia880 Fanka BB :)

Niestety nic nie daje 100 procentowej gwarancji. Wiec tak jest mozliwe

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. łupinka

łupinka Fanka BB :)

plastry działają tak samo jak tabletki tylko sposób podawania jest inny. Nie znalazłam na ulotce takiego info, raczej nic o tuszy ani i tyciu nie jako o skutku ubocznym

5. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

Mi się wydaje, że to kwestia przyjmowania czy naklejania, bo jesli kobieta nie bierze tabletki regularnie, robi kilkunastogodzinne przerwy albo i niejednokrotnie zapomni o niej to potem skutkuje to ciążą. Podobnie jak plastry, trzeba pilnować obydwu metod. Naklejać plaster zgodnie z instrukcją , podobnie przy zmianie na nowy.

Poleć forum