reklama

play doh

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez isabellL, 19 Listopad 2012.

1. isabellL

isabellL Fanka BB :)

Tak sie zastanawiam czy nie kupic dzieciakom na Mikolaja lub Gwiazdke. Sama ciastoline juz mielismy ale brak mi bylo pomyslow co z tego lepiec. Teraz zastanawiam sie nad zestawami jakas lodziarnia, ciastkarnia itp. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie? Warto?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

mamy lodziarnie i przyznam szczerze - to jest super zabawa dla całej rodziny :-)

3. reklama
  4. isabellL

dzieki, ja zastanawiam sie nad fabryka cukierkow, ale lodziarnia tez fajnie wyglada

5. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

hejka

my kupilismy naszej coreczce 1 raz zestaw play doh " lodziarnie " a babcia kupiła " cukiernie "

mała dostanie dopiero 6 grudnia na mikołajmi wiec nie wiem jeszcze co i jak

ale kupowalismy mojej chrzesnicy w zeszłym roku lodziarnie i jest mega zadowolona teraz tylko dokupujemy sama ciastoline

jedno co mnie martwi to czy ta ciastolina nie " wlazi w dywan " ?

musze zadzwonic do bratowej i podpytac jak to sie ma

6. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

teraz w markiecie REAL były w promocji wszystkie lodziarnie, cukiernie i tak dalej za 49,99 zł

niewiem czu jeszcze sa ale jak kupowałam w zeszłym roku chrzesnicy to za lodziarnie płacilismy ponad 100 zł

7. katrina115

katrina115 Potrójna Mama

play doh jest super pod tym względem, że można go bardzo łatwo posprzątać. Do stołu i podłogi sie nie przykleja, a na dywan jak spadnie, to bez problemu można go odkurzyć, nie wdeptuje sie jak plastelina i z ubranek też się bez problemu spiera.
    Ale tylko oryginalny play doh.

8. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

Nam się bardzo podobają te ciastolinowe sprawy,
    ale powiem szczerze, ze sprzątania to po nich cała masa - niby się nie klei i nie brudzi, ale wiecie, że dzieciaki to potrafią naprawdę wieeele....:-)
    Teraz trochę dla odpoczynku przerzucam się na układanki dla dzieci - takie drewniaki jednak mnie wymagają uwagi PO zabawie:)

9. isabellL

a wiecie moze czy gdzies jeszcze mozna kupic play doh zoo?

10. reklama

Poleć forum