reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć drugiego i kolejnego dziecka

Dzięki forum baby boom dowiedziałam się, że plemniki z chromosomem X lub Y to zabobon, ale już uprawianie seksu DWA DNI PO OWULACJI celem spłodzenia chłopca to jedyna rzetelna metoda.
O cie panie [emoji2356] ja pierdoole [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Dzięki forum baby boom dowiedziałam się, że plemniki z chromosomem X lub Y to zabobon, ale już uprawianie seksu DWA DNI PO OWULACJI celem spłodzenia chłopca to jedyna rzetelna metoda.
O cie panie [emoji2356] ja pierdoole [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Medycyna poszła do przodu 🤣 ciekawe czy będą na biologii tego uczyć 😁😁😁
 
Pisałam to już kiedyś na innym wątku tego typu. Propagowanie teorii o pewnej metodzie regulacji płci może buc szkodliwe. Jeżeli występują wskazania w stylu choroby genetyczne sprzężone z płcią to tylko selektywne IVF…
 
Bo metoda współżycia w owulację na chłopca, albo przed owulacją na dziewczynkę może i jest skuteczna u mężczyzn z plemnikami posiadającymi ładunek zarówno męski jak i żeński. A są mężczyźni, którzy że względu na np. uszkodzenia plemników z konkretnym ładunkiem mogą począć tylko daną płeć.
Nadal będzie skuteczna w 50%. Czyli tak jakby wcale.
 
Pisałam to już kiedyś na innym wątku tego typu. Propagowanie teorii o pewnej metodzie regulacji płci może buc szkodliwe. Jeżeli występują wskazania w stylu choroby genetyczne sprzężone z płcią to tylko selektywne IVF…
Jestem daleka od propagowania jakiejkolwiek metody planowania płci! Chciałam tylko poznać płeć kolejnych dzieci mam z forum, ale się dyskusja rozkręcila w złym kierunku.
A pomysł był prosty- myślałam o odpowiedziach tylko: "ja mam chłopca i dziewczynkę", "a ja dwóch chłopaków- trzeci w drodze":)
 
To tak …
u mnie dziewczynka - jedynaczka. U sióstr : 1) Xy, xx, xy; 2) xx, xy, xy, 3) xy, xx. U braci : 1)xy, 2) xx, xx, xx, xx ; 2) xy, xy,xy. Reguł brak. Można się doszukiwać szczęścia albo pecha.
 
reklama
Do góry