reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć dziecka:-D

reklama
Justyna tu raczej bardzo mało dziewczyn chodzi jeszcze do pracy,powalająca większość na L-4.Jak masz możliwość też pójść na zwolnienie to korzystaj.
 
Nie wyobrażam sobie siebie teraz w jakimś biurze bez klimy, koszmar!! Ale w sumie nawet jakbym nie była na L-4 to miałabym teraz wolne, taki mały przywilej zawodu nauczyciela.
 
Klementynka a ja codziennie powtarzam mojemu maluszkowi żeby siedział w brzuszku jak najdłużej. Tam mu w końcu najlepiej. A ja to jakoś wytrzymam :)
 
tak mi się przypomniało Eg kiedyś coś wspominałaś że zamówiłaś jakąś książkę o jodze w ciąży? masz już ją?ćwiczyłaś?
 
Eg, owszem, jak najdłużej do 38 tygodnia ;D

A jeśli chodzi o pracę, to ja pracuję w domu i to dopiero kicha jest - jak mam wziąć L4? Przecież się nie męczę, bo nie CHODZĘ do pracy tylko w pokoju się zamykam...

A wczoraj doszłam do wniosku że i tak lepiej dzidziom w upały w brzuszkach niż na zewnątrz :)

mia, upały nie powinny dołować, toż to słoneczko i wit. D :))
 
Karolinna zamówiłam ją w zeszłym tygodniu i jeszcze nie doszła. Na razie ćwiczę taki podstawowy zestaw który znalazłam w internecie. Dzisiaj za to wreszcie dostałam książkę "W oczekiwaniu na dziecko" i czeka mnie sporo lektury. Wydaje mi się, że to jedna z lepszych pozycji na rynku o ciąży. W księgarni kosztuje 55zł (bratanica kupowała) a ja na allegro za 27zł. Mam zamiar kupić też następne części czyli " Pierwszy rok dziecka" a później " Drugi i trzeci rok dziecka". Jakieś kompendium wiedzy w końcu mi się przyda. Nie zawsze można liczyć na radę mamy :)
Klementynka w sumie dzieciaczki w brzuchu mają i tak wyższą temperaturę bo cały czas jakieś 36,6 :)
 
reklama
Eg16 przeczytałam już całą"W oczekiwaniu na dziecko", i teraz pochłaniam "Pierwszy rok życia dziecka", masz rację jakieś kompedium wiedzy się przyda.
Na dużo pytan mi ita książka pomogła. "pierwszy rok..." czytam już w wolnych chwilach, bo jak będzie dzidzia na świecie to nie wiadomo jak to będzie z czasem i zaglądaniem do książek :) :)
Wogóle dużo literatury na temat ciąży  już pochłonęłam.
:) :)Życzę miłej lektury
 
Do góry