reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć dziecka:-D

Ja zmieniłam lekarza w szóstym miesiącu - byłam jak na razie na jednej wizycie u niego, ale jestem naprawdę zadowolona z tego kroku. Dlatego uważam, że nigdy nie jest za późno, i warto, jeżeli ma się jakiekolwiek zastrzeżenia. Najważniejsze to czuć się pewnie i bezpiecznie:) A co do testu na noworodku, to kilka razy mi wychodziła dziewczynka na jakieś 70%, no a jest chłopiec :laugh: i ten drugi kalkulator też podał na 92% dziewczynkę... ;) Ale, o czym pisałam już w "przesądach" - wg. mojej teściowej stuprocentowym wyznacznikiem płci jest apetyt - na słodkie dziwczynka, na kwaśne chłopiec :) Ale dopiero pod koniec ciąży, bo to się zmienia.
 
reklama
pod koniec ciązy tzn. które miesiące? :) bo u mnie jest tak że jem coś ostrego a za chwilę wcinam coś super słodkiego,jak na razie żadnych zachcianek które muszą być spełnione teraz :D
 
karolinna pisze:
pod koniec ciązy tzn. które miesiące? :)
chyba gdzieś od siódmego, u mnie całkiem niedawno się to zmieniło, ale nie aż tak drastycznie, po prostu na słodkie przestałam miec aż takie jazdy, ale nie znaczy to, że w ogóle przestałam mieć ochotę :) no ale trafiają się zachcianki na ogórki kiszone, co wczesniej nie miało w ogóle miejsca ;)
 
Tak Madziu chodzę do doktora Moja i uważam, że jest naprawdę spoko.
Daje L-4 na cały miesiąc zawsze jagby się coś działo to mam do niego numer telefonu i mogę podjechać  do szpitala gdzie pracuje. :laugh: :laugh: :laugh:
A ja dziewczyny mam cały czas ochotę na serki, serniki, jogurty i owoce, dobrze, że już są nowe świerze jabłka :)
 
Madziu raczej nie bo nie mam na to zbytnio czasu  Krystianek mnie za bardzo absorbuje a nic nowego się przecież nie dowiem.
Chodziłam do szkoły rodzenia 3 lata temu w pierwszej ciąży.
A ty będziesz chodzić do nas do szpitala w  Siemianowicach na tą szkołę rodzenia?
Powiedz mi jeszcze, że prowadzi cię dr. Moj  :laugh:
 
Witam przyszłe mamusie.
Dzis sie zarejestrowalam i czytam sobie forum.
Wracając do płci. Zrobilam sobie testy na płeć i wszystkie wskazują na dziewczynkę.
A dzis dowiedziałam się że to na 100% chłopak...Chyba USG jest najpewniejsze.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry