reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć dziecka:-D

a ja znalazłam wczoraj kolejny test u marcówek :) fajna zabawa,mnie wyszło że urodzę dziewczynkę z niebieskimi oczami i bujną fryzurką :) a i że będę rodzić dwie godz(o ile dobrze pamiętam) była też waga dziecka ale podana w funtach itp.
to ta stronka http://pregnancyandbaby.com/read/articles/736.htm a że tam wszystko jest po angielsku to podaję tłumaczenie pytań po polsku(jakby ktoś chciał):
pierwsze pytanie dotyczy koloru jaki lubisz najbardziej
drugie: ile nosisz pierścionków na palcach
trzecie: urodziłas się: rano, itd...
czwarte: w tej chwili pogoda za oknem jest:
piate: czy lubisz zapach lawendy
szóste: jakie zwierze ostatnio widziałaś
mam nadzieję że zadziała ta stronka ,u mnie teraz nie chce się włączyć,może można tylko raz robić ten test ;) miłej zabawy i wytrawłości jak się nie włączy.
 
reklama
Mnie stronka weszła i zrobiłam test tylko jak chciałam poznać rezultat to wyskoczył mi błąd strony i tak 3 razy. :mad:
 
zrobiłam sobie teścik i wyszło mi ,że urodzę chłopczyka - czyli się potwierdziło !!! w witrzny dzień po południu, poród będzie trwał 6 godzin, a dziecko będzie miało brązowe oczka... :laugh:

 
Test wreszcie mi wyszedł ale....mam urodzić wcześnie rano po 16 godzinach i ma to być niebieskooka i ciemnowłosa dziewczynka... czyżby mój Adaś zmienił płeć?? ;D
 
eg różne są historie o pomyłce lekarza przy podaniu płci maleństwa :D a poza tym 16 godz...wytrwałości kochana :)

u madziuni płeć się zgadza,ciekawe jak będzie u pychy i u mnie :) ale dwie godz porodu to chyba byłoby super :)
 
reklama
a mnie wyszło, że będę rodzić 15 godzin i że tego dnia będzie "hot",chyba szykują się jakieś anomalia pogodowe, bo mam termin na 7.11 ::)
urodzę wieczorem
moja dziewczynka (tu się zgadza) będzie miała ciemne włosy i piwne oczy (ciekawe po kim bo tatuś i mamusia mają niebieskie)
:laugh:
dziewczyny zazdroszczę Wam tych 2 godzin!
Justyna











 
Do góry