reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć dziecka:-D

reklama
U mnie też będzie "warm", poród 18 godzin (łooo jezuuu), będzie to dziewczynka z zielonymi oczami i łysa - buhahahah:D

P.S. W usg wychodzi chłopiec, no ale może Madame się nie myli:D
 
Aniu mam termin na przełom listopada i października ..ale nigdy nie wiadomo..własnie dzisiaj wybieram sie do pana doktora :laugh: ciagle w tych siemiamnowicach siedzę :laugh:
przedwczoraj i wczoraj w pracy a idzisiaj na badaniach.. w przyszłym tygodniu tylko w pon bo konferencja a wczwartek pójde towarzysko na rozpoczecie roku zobacze co mnie ominie w tym semestrze..

 
PYCHA I KAROLINNA fajnie macie z ymi dwoma godzinami, chociaż te moje 6 też nie jest takie tragiczne

JUSTYNKA no po piesku to chyba nie będzie miała dzidzia oczek... ;)
 
Fajny teścik, pierwszy, który się u mnie sprawdził (jak na razie przynajmniej co do płci ;) ). Więc będzie chłopczyk, brązowooki i brązowowłosy(też mi sie tak zdawało :) ), poród 4-godzinny ( :laugh:) i powrót po południu w wietrzną pogodę. No no, podoba mi się to... :) A co do mojej teściowej i jej rzekomo stuprocentowego testu na płeć (apetyt na słodkie albo kwaśne), to dziś wyjaśniła, że tak naprawdę to się klaruje jakieś 2 tygodnie przed porodem... :p
 
Sorry, zajrzałam jeszcze raz i wcześniej nie pojawiła mi się opcja "cloudy", a to wszystko zmienia... No więc będę miała dziwczynkę, 3- godzinny poród i będzie słoneczny wieczór :p Teraz to już nic nie rozumiem... :)
 
Chciałabym, zeby to była prawda, ze jak ma się ochote na słodkie to będzie dziewczynka, bo ja oststnio nawet chleb z dżemem zaczęłam jeść, a wcześniej nawet patrzeć nie mogłam jak mój mąż je śniadanie na słodko.
 
reklama
ja jutro idę na USG i ciekawa jestem czy płeć się potwierdzi ??? ale chyba tak, bo mi z kolei wszyscy mówią,ze wyglądam na chłopczyka :) :)
 
Do góry