reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

reklama
Po co odświeżasz jakieś stare tematy 🤡
Idź na porządne USG, albo zrób test NIPT
Po to że USG też gwarancji nie daje ... Też jest zgadywaniem . Miałam tez badanie NIFTY pro .. i jak już nie pasuje tu komuś że się wypowiadam to niech chociaż poprawnie nazywa badania. A odswiezylam wątek bo jestem ciekawa czy ktoś jeszcze tak się "bawi"
 
Po to że USG też gwarancji nie daje ... Też jest zgadywaniem . Miałam tez badanie NIFTY pro .. i jak już nie pasuje tu komuś że się wypowiadam to niech chociaż poprawnie nazywa badania. A odswiezylam wątek bo jestem ciekawa czy ktoś jeszcze tak się "bawi"

Test nipt to nazwa wszystkich badań wolnego płodowego DNA: Nifty, Sanco, Harmony itp. to nazwy handlowe także zanim zaczniesz kogoś pouczać dowiedz się o czym ktoś mówi - podpowiem, skrót jest z angielskiego.

Oczywiście, że USG nie daje 100%, ale skoro robiłaś test Nifty to tam już masz 100% - w każdym razie na pewno o 100% więcej niż robiąc test z sody, który nie ma nawet 1% szansy na sprawdzenie się
 
Do góry