reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka - potrzebuję porady

Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
4
Cześć dziewczyny :)

Byłam wczoraj na usg połówkowym (20 tc) Dołączam zdjęcie, czy jesteście przekonane, że to chłopczyk?
Do wczoraj byłam pewna, że noszę dziewczynkę (tak lekarz wnioskował w 13 oraz 16 tc,)

Gorąca prośba o wasze opinie
 

Załączniki

  • USG 20 TYDZIEŃ .jpg
    USG 20 TYDZIEŃ .jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 282
reklama
Bardzo się cieszę, że będę miała dziecko, długo na nie z mężem czekaliśmy. Najważniejsze, że się udało i wszystko wskazuje, że zdrowo się rozwija.
Jedyne co to trochę mi przykro, że lekarz miał taką pewność odnośnie dziewczynki, przez co się bardzo nastawiłam baaa nawet wybraliśmy imię (wiem moja wina).
W kolejnej ciąży poczekam z pytaniami o płeć przynajmniej do tego 20 tc

Dzięki Wam za pomoc :)
 
Bardzo się cieszę, że będę miała dziecko, długo na nie z mężem czekaliśmy. Najważniejsze, że się udało i wszystko wskazuje, że zdrowo się rozwija.
Jedyne co to trochę mi przykro, że lekarz miał taką pewność odnośnie dziewczynki, przez co się bardzo nastawiłam baaa nawet wybraliśmy imię (wiem moja wina).
W kolejnej ciąży poczekam z pytaniami o płeć przynajmniej do tego 20 tc

Dzięki Wam za pomoc :)
Chłopiec jak nic. Ja też bardzo chciałam córkę a w krótce urodze kolejnego chłopca. Tez bylo mi.przyjro ale najważniejsze, żeby było zdrowe
 
Do góry