reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka w 14 tygodniu - chłopiec?

Juliaf20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2023
Postów
39
Dziewczyny byłam dziś na pierwszych prenatalnych. Lekarz na początku wizyty powiedział, że wydaje mu się, że chłopiec, ale na sam koniec dziecko się obrucilo i udało się zrobić takie zdjęcie (załączam zdjęcie). Lekarz powiedział, że chłopiec. Co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG-20240124-WA0007.jpg
    IMG-20240124-WA0007.jpg
    361,9 KB · Wyświetleń: 273
reklama
Dziewczyny byłam dziś na pierwszych prenatalnych. Lekarz na początku wizyty powiedział, że wydaje mu się, że chłopiec, ale na sam koniec dziecko się obrucilo i udało się zrobić takie zdjęcie (załączam zdjęcie). Lekarz powiedział, że chłopiec. Co myślicie?
Jest raczej za wcześnie na ocenę płci według takiego ułożenia, bo to najpewniej wcale nie jest siusiak (wykształca się ok 16 tc), tylko jeszcze wyrostek płciowy. Ja jeszcze w 15+4 miałam wyrostek płciowy bez narządów zewnętrznych, a u syna 4 lata temu w 16+ narządy zewnętrzne wyglądały jak żeńskie :D
 
Do góry