reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Płeć dziecka

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Hej dziewczyny w którym tygodniu poznalyscie płeć swojej pociechy? Oczywiście na usg zwykłym 2d. Pytam ponieważ jestem w drugiej ciąży 14 tydzień i ciekawość mnie zżera. W pierwszej ciąży do końca nie wiedziałam co będę miała dopiero przy porodzie okazało się że córeczka, chodź wielokrotnie mi mówiono oj będziesz miała syna bo ciąża ci służy a córki zabierają urodę. Totalna bzdura. Wiadomo że fajnie mieć taką niespodziankę ale nie ukrywam że ciąża wiąże się z kupnem wielu rzeczy i nie zawsze są uniwersalne że dla chłopca i dziewczynki np. Ciuchy. Pytam tak orientacyjnie mam tym razem nadzieję że w miarę szybko poznam płeć bo drugi raz nie wytrzymam tej niepewności. Pozdrawiam

reklama

AnnaOlga

Fanka BB :)
Hej dziewczyny w którym tygodniu poznalyscie płeć swojej pociechy? Oczywiście na usg zwykłym 2d. Pytam ponieważ jestem w drugiej ciąży 14 tydzień i ciekawość mnie zżera. W pierwszej ciąży do końca nie wiedziałam co będę miała dopiero przy porodzie okazało się że córeczka, chodź wielokrotnie mi mówiono oj będziesz miała syna bo ciąża ci służy a córki zabierają urodę. Totalna bzdura. Wiadomo że fajnie mieć taką niespodziankę ale nie ukrywam że ciąża wiąże się z kupnem wielu rzeczy i nie zawsze są uniwersalne że dla chłopca i dziewczynki np. Ciuchy. Pytam tak orientacyjnie mam tym razem nadzieję że w miarę szybko poznam płeć bo drugi raz nie wytrzymam tej niepewności. Pozdrawiam
W obydwuch ciazach w 12tyg

ewelina_1989

Zaangażowana w BB
W 12 tygodniu na sprzęcie 3d lekarz mówił że raczej chłopiec, potem w 18 tygodniu lekarz na 2d też mówił że raczej chłopiec, a w 20 na połowkowych w 3d już na 100% syn :)

reklama
Do góry