reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
19 Sierpień 2021
Postów
2
Hej dziewczyny ! 💋
Mam do was pytanie, obecnie jestem w 34 tygodniu ciąży bliźniaczej. Zostały mi 3 tygodnie do rozwiązania ciąży 🥳. Może miałyście podobna sytuacje.
* Na 1 badaniach prenatalnych lekarz, powiedział, ze na 100% jeden dzidziuś to dziewczynka i na pewno nic się nie zmieni a drugi to chyba chłopczyk. Moja Pani ginekolog tez przez 5 miesięcy mówiła , ze, Jest dziewczynka i chłopczyk . Po 5 miesiącach jednak na badaniach prenatalnych ten sam lekarz co na 1 stwierdził, ze jest 2 chłopczyków ( podsyłam zdjęcia) . Czy faktycznie tam widać tego siusiaka ? Moja Pani Ginekolog przy tej dzidzi co miała być dziewczynka nigdy nie pokazała mi siusiaka tylko twierdziła ze jednak widać worek . Oczywiście, nie ważna jest płeć 💋 a to, zeby były zdrowe moje aniołki 😇😇. Tylko sama już nie wiem co o tym sadzić 🤭. Liczę na wasze opinie 😘 Pozdrawiam was!

P.S Dwa pierwsze zdjęcia są z 1 badan prenatalnych
P.S Dwa następne z 3 badan prenatalnych.
( na tym pierwszym widać ewidentnej siusiaka)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczerze mówiąc ja z żadnego zdjęcia płci nie widzę:
1. na pierwszym jest dziecko od pasa w górę.
2. na drugim - hmm zgaduję, że po prawej kość udowa, ale kształt obok jakoś mi nie pasuje do siusiaka (no chyba, że to to)
3. tu zupełnie nie potrafię odczytać co to jest
4. tu moim zdaniem jest głowa i ręka - więc płci tu nie widać

Nie masz innych zdjęć (lub może jakaś podpowiedź)?
 
Szczerze mówiąc ja z żadnego zdjęcia płci nie widzę:
1. na pierwszym jest dziecko od pasa w górę.
2. na drugim - hmm zgaduję, że po prawej kość udowa, ale kształt obok jakoś mi nie pasuje do siusiaka (no chyba, że to to)
3. tu zupełnie nie potrafię odczytać co to jest
4. tu moim zdaniem jest głowa i ręka - więc płci tu nie widać

Nie masz innych zdjęć (lub może jakaś podpowiedź)?
Już podsyłam więcej zdjęć 😊
Dwa pierwsze są z 1 badan prenatalnych. Nie wiem na jakiej podstawie lekarz stwierdził, ze jedna dzidzia jest dziewczynka 🙈. Jak szukałam w sieci to tylko można to wywnioskować na podstawie przebiegu wyrostka.
dwa pozostałe zdjęcia są z 3 badan prenatalnych . Strzałeczkami lekarz „niby” wskazał płeć 🤭. Mam nadzieje , ze widać teraz to na zdjęciu .
z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc ! 😊😘
 
Ostatnia edycja:
Nie znam się, ale przepraszam nie mozesz skonsultować tego jeszcze raz z lekarzem ? Swoja droga grunt, ze zdrowe. Kup ubranka uniwersalne.
 
Ja niestety na podstawie tych zdjęć nic nie jestem w stanie wywnioskować 🤷‍♀️

Ja bym poszła prywatnie do innego lekarza.
 
Do góry