reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka :)

reklama
To zrób test nipty skoro to takie
Nie skomentuje. Po co wchodzisz w tematykę tutaj skoro masz takie rady. Wydawało mi się że forum jest żeby się wspierać. Skąd wiesz że nie zrobiłam. Może po prostu pytam bo chciałabym poznać zdanie innych. Nie można nigdzie o nic zapytać bo zaraz znajdzie się ciocia dobra rada.
 
Jakbyś zrobiła to byś wiedziała. Płeć w nipt oznacza się na życzenie, ale dla ciebie to tak istotna informacja, że wariujesz...
Wariuje bo jestem już w zaawansowanej ciąży. I tak chciałabym w końcu wiedzieć. Dziękuje za pomoc darujcie sobie. Wypisuje się z forum w którym milion dziewczyn pyta ale zawsze znajdzie się ktoś żeby Ci nogę podłożyć. Dla Twojej informacji zrobiłam i czekam na wynik. Pomogłam dziś na tym forum z 5 dziewczynom z podobnym pytaniem. Ale wszystko wraca. Taka uprzejmość również!
 
Wariuje bo jestem już w zaawansowanej ciąży. I tak chciałabym w końcu wiedzieć. Dziękuje za pomoc darujcie sobie. Wypisuje się z forum w którym milion dziewczyn pyta ale zawsze znajdzie się ktoś żeby Ci nogę podłożyć. Dla Twojej informacji zrobiłam i czekam na wynik. Pomogłam dziś na tym forum z 5 dziewczynom z podobnym pytaniem. Ale wszystko wraca. Taka uprzejmość również!

To skoro pomoglas dziewczynom z tym samym problemem to pomoz i sobie pani doktor 👋🏼 skoro lekarz sam nie jest pewny to logiczne, ze baby z forum lepiej wiedziec nie beda 🥹
 
Wariuje bo jestem już w zaawansowanej ciąży. I tak chciałabym w końcu wiedzieć. Dziękuje za pomoc darujcie sobie. Wypisuje się z forum w którym milion dziewczyn pyta ale zawsze znajdzie się ktoś żeby Ci nogę podłożyć. Dla Twojej informacji zrobiłam i czekam na wynik. Pomogłam dziś na tym forum z 5 dziewczynom z podobnym pytaniem. Ale wszystko wraca. Taka uprzejmość również!

Ja nie wiem jak żyją kobiety, które nie znają płci do końca ciąży 😉
 
Wariuje bo jestem już w zaawansowanej ciąży. I tak chciałabym w końcu wiedzieć. Dziękuje za pomoc darujcie sobie. Wypisuje się z forum w którym milion dziewczyn pyta ale zawsze znajdzie się ktoś żeby Ci nogę podłożyć. Dla Twojej informacji zrobiłam i czekam na wynik. Pomogłam dziś na tym forum z 5 dziewczynom z podobnym pytaniem. Ale wszystko wraca. Taka uprzejmość również!
14 tydzień to nie jest zaawansowana ciąża. Przynajmniej dla mnie na tym etapie było NAJWAŻNIEJSZE, że na usg moje dziecko wyglądało na zdrowe. Lekarz nie chciał wtedy określić płci, żeby nie wprowadzać nas w błąd. Dopiero w 16tc mierząc mi szyjkę oznajmił z radością, że to dziewczynka. Jednak szybko minął dobry humor i jemu, i nam, bo wykrył też nieprawidłowości w obrazie usg. Trzeba było zrobić nipt I w razie konieczności amniopunkcję. Wtedy można zwariować z niepewności. Jak sie czeka na wynik, ktory moze swiadczyc o tym, ze masz chore dziecki. A nie dlatego, że ani lekarz, ani nikt na forum na podstawie bardzo słabej jakości zdjęcia nie chce Ci potwierdzić, że będziesz miała córkę. Po twoich wypowiedziach widać, że o to właśnie Ci chodzi. A jak będzie syn to co zrobisz? Nie rozumiem Twojego problemu. Jak widać nie tylko ja.
 
Wariuje bo jestem już w zaawansowanej ciąży. I tak chciałabym w końcu wiedzieć. Dziękuje za pomoc darujcie sobie. Wypisuje się z forum w którym milion dziewczyn pyta ale zawsze znajdzie się ktoś żeby Ci nogę podłożyć. Dla Twojej informacji zrobiłam i czekam na wynik. Pomogłam dziś na tym forum z 5 dziewczynom z podobnym pytaniem. Ale wszystko wraca. Taka uprzejmość również!
Ok to teraz już na pełnym luzie.
Przede wszystkim - po fotce sama zauważyłaś, że na dwoje babka wróżyła.
Niby penis a niby wargi sromowe.
Czasami dziecko ułoży się tak - jak u mojego syna- gdzie z wybiciem 12tygodnia na miliard % szło mówić o nim jak o facecie bo miał swoje klejnoty z siurkiem wywalone wprost pod kamerkę.
Do tego dobry sprzęt lekarza i nie ma żadnych niedomówień.
A czasami jest tak, że dziecko do samego dnia porodu nie pokaże swojej płci. No nie i koniec, skrzyżuje nóżki ,odwróci się jeszcze bokiem i nie ma bata żeby szło wykombinować co tam się kryje.

Napisałaś, że zrobiłas test i czekasz już tylko na wynik. Cierpliwości więc. Będziesz mieć czarno na białym kogo nosisz pod sercem jeśli to dla ciebie aż takie ważne.
Uwierz mi, że patrzyłam na fotkę pod różnym kątem no i nie zgadnę co to jest , a w ślepo walić nie będę.
Mogłabym ci tu dla takiego "świętego spokoju" powiedzieć, że noooo tu jest na bank chłopak uwierz mi, mój tak miał, no nie ma tu pomyłki, znam się na tym itd itd itd ...
Ale nie powiem ci tego bo po co miałabym ci wciskać jakiś kit.
Czasami nie da się z fotki nic wywnioskować i takie jest życie.
Masz zrobione badania, cierpliwości i dowiesz się od ręki bez żadnego wróżenia z fusów jaką płeć ma dziecko.
I nie miej dziewczynom za złe , że mówią ci jak wygląda sprawa na jawie.
Prawdą np jest ,że faktycznie ... 14tydzień to nie jest zaawansowana ciąża.
Co powiesz jak będziesz w 34-35tygodniu ?
Pozdrawiam.
 
Ty tak na serio? Bo nie wiesz czy chłopiec czy dziewczynka to taka tragedia? Jakbyś pytała o wyniki badań żeby wykluczyć chorobę to możesz szaleć z niepewności ale płeć? I to w 14 tygodniu „zaawansowanej” ciąży? To chyba trolling
 
reklama
Ktoś wie co u mnie? Na zdjęciach 14 tc i pare dni. Lekarz raz chłopak a za chwile że mogą to też być opuchnięte wargi sromowe. Zaczynam wariować już :( będę wdzięczna jeśli ktoś coś rozpoznaje. Zdjęcie w mocnym przybliżeniu.
A od czego tak wariujesz? Ta płeć jest koncem swiata?
A doczytalam o tej zaawansowanej ciązy :D
 
Do góry