reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka :)

Ty tak na serio? Bo nie wiesz czy chłopiec czy dziewczynka to taka tragedia? Jakbyś pytała o wyniki badań żeby wykluczyć chorobę to możesz szaleć z niepewności ale płeć? I to w 14 tygodniu „zaawansowanej” ciąży? To chyba trolling
Proszę mi pokazać gdzie napisałam że jestem w 14 tc? 😂 Napisałam że zdjęcie jest z 14 tc bo tylko takie mam na którym widać cokolwiek. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale skończcie już i nie wchodźcie na fora o o tytule płeć dziecka skoro macie zamiar krytykować. Pozdrawiam i żeby od tego jadu Wam jeszcze większe zmarchy wyszły 😂😂😂
 
reklama
Proszę mi pokazać gdzie napisałam że jestem w 14 tc? 😂 Napisałam że zdjęcie jest z 14 tc bo tylko takie mam na którym widać cokolwiek. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale skończcie już i nie wchodźcie na fora o o tytule płeć dziecka skoro macie zamiar krytykować. Pozdrawiam i żeby od tego jadu Wam jeszcze większe zmarchy wyszły 😂😂😂
a w którym tygodniu jesteś? 15? 16?
 
Proszę mi pokazać gdzie napisałam że jestem w 14 tc? 😂 Napisałam że zdjęcie jest z 14 tc bo tylko takie mam na którym widać cokolwiek. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale skończcie już i nie wchodźcie na fora o o tytule płeć dziecka skoro macie zamiar krytykować. Pozdrawiam i żeby od tego jadu Wam jeszcze większe zmarchy wyszły 😂😂😂
To jak jestes w zaawansowanej ciąży i lekarz nie potrafił jeszczw określić plci, to my tu, obce baby ze zmarchami mamy Ci powiedzieć?

Częścią USG połowkowego jest ocena narządow płciowych, więc jeżeli miałaś połówkowe, to powinnaś znać płeć.
 
Proszę mi pokazać gdzie napisałam że jestem w 14 tc? 😂 Napisałam że zdjęcie jest z 14 tc bo tylko takie mam na którym widać cokolwiek. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale skończcie już i nie wchodźcie na fora o o tytule płeć dziecka skoro macie zamiar krytykować. Pozdrawiam i żeby od tego jadu Wam jeszcze większe zmarchy wyszły 😂😂😂
23 listopada napisalas, ze jestes w 7 tygodniu 😅 Do zaawansowanej ciazy to Ci jeszcze daleko, wrzuc na luz.
 
Proszę mi pokazać gdzie napisałam że jestem w 14 tc? 😂 Napisałam że zdjęcie jest z 14 tc bo tylko takie mam na którym widać cokolwiek. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ale skończcie już i nie wchodźcie na fora o o tytule płeć dziecka skoro macie zamiar krytykować. Pozdrawiam i żeby od tego jadu Wam jeszcze większe zmarchy wyszły 😂😂😂
Cytując who’s your daddy - nie zes aj się 😄
 

Załączniki

  • F0E7F28B-DBBA-40C7-8BA3-EFB21942AA74.jpeg
    F0E7F28B-DBBA-40C7-8BA3-EFB21942AA74.jpeg
    387,5 KB · Wyświetleń: 51
A może u mnie na zdjęciu da się rozpoznać płeć?
Z tą kuleczką na górze wyrostka powiedziałabym, że chłopiec, ale wyrostek jest jeszcze równolegle do kręgosłupa, a wyrostek chłopięcy idzie raczej do góry. 12+0 to bardzo wcześnie i jeszcze w ciągu 2 tygodni wyrostek może się podnieść, więc dla mnie większa szansa na chłopca niż dziewczynkę :) Lekarz podjął się oceny?
 
reklama
Z tą kuleczką na górze wyrostka powiedziałabym, że chłopiec, ale wyrostek jest jeszcze równolegle do kręgosłupa, a wyrostek chłopięcy idzie raczej do góry. 12+0 to bardzo wcześnie i jeszcze w ciągu 2 tygodni wyrostek może się podnieść, więc dla mnie większa szansa na chłopca niż dziewczynkę :) Lekarz podjął się oceny?

Lekarz stwierdził, ze na 90% dziewczynka. Mam już dwoch chłopaków :) mam o miałam nadzieje na córeczkę
 
Do góry