reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkie mamusie :)
Ja ide jutro na USG i moze sie dowiem co mi siedzi w brzuszku :) jestem 15 tydzien dopiero ale słyszałam ze juz w 12 mozna poznac:) Liczymy na syna :)
 
reklama
Zaglądając na różne miesiące u naszych koleżanek, które wcześniej zostaną mamusiami trafiłam na ciekawą metodę wyliczania płci potomka.

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawiają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), a np. osoba w wieku 28 lat ma krew w wieku siedmiu lat (7+7+7+7=28) i analogicznie dokonuje się wyliczenia.

Robi się analizę wieku krwi rodziców w momencie poczęcia, np. na przykładzie mojej córeczki Wiwi:
mamusia:  24 lata - wiek krwi 3 lata
tatuś: 29 lta - wiek krwi 1 rok
3 lata mamusi > 1 rok tatusia ( => dziewczynka)

Jak zauważyłyście Wiwi urodziła się dziewczynką.
Przeliczyłam prawie wszystkim koleżankom w pracy i sprawdziło się.

Przy tej ciąży wychodzi mi facecik!!!

No dziewczyny do liczenia i zapraszam do dyskusji.

Acha jeszcze jedno, jak rodzice są z jednego roku to pod uwagę bierze się miesiące ich urodzenia, ale jak to się robi tego już niestety nie wiem.
CZy mogła by mi pani sprawdzic jaka bedzie płec dzidzusia mama 23 lata, tata 27lat. z góry bardzo dziekuje
 
To już jest naprawdę wyższa matematyka.
Tu może pomóc tylko woloszki

Nawet jeśli wszystko policzysz, to Ci to i tak nic nie da.
Ciekawe, co ta metoda mówi o bliźniakach dwujajowych?
Poza tym, poczytaj kolejne odpowiedzi po zacytowanym poście.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry