reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
7 Maj 2015
Postów
6
Dziewczyny, poznałyście już płeć dzidziusia? Ja już nie mogę się doczekać :) Imiona macie już wybrane?
 
reklama
Ja jeszcze nie znam płci. Dziewczynka Ania a chłopczyk Janek prawdopodobnie, chociaż mąż jeszcze nie jest w 100% pewny dla synka. Mąż przeczuwa dziewczynkę, mimo, że chciał chłopaka , moja mama też czuje, że wnuczka, a wszyscy w koło wróżą mi chłopaka. Więc zobaczymy:) Ja na samym początku miałam przeczucie, że syn, a teraz już sama nie wiem:p Oby zdrowe to najważniejsze.
 
Ja nie chciałam w sumie pisać ani nikomu mówić bo lekarz ocenił na 70% ale nie mogę się już powstrzymać...Będzie chyba druga dziewczynka. Jeśli okaże się to prawdą to będę bardzo bardzo szczęśliwa bo mam taką super córę, że mogę mieć same takie dziewuszki.

Na następnej wizycie dowiem się na 100%. Teraz był jednak 13 tydzień więc wcześnie.
 
Mnie na genetycznym powiedziano, że mogę spodziewać się córeczki, ale był to wtedy nie cały 12 tydzień. Liczę, że jutro dowiem się czy pod serduszkiem noszę córkę czy synka, będzie to już 16 tydzień.
 
Ja również nie znam płci ale dla nas nie ma to znaczenia byle by było zdrowe bo to jest dla nas na pierwszym miejscu... Mąż ma już syna więc mów że jak będzie dziewczynka to też będzie szczęśliwy a mi się wydaję że chyba tak będzie bo tą ciąże przechodzę całkiem inaczej ale oczywiście mogę się mylić:) Co do imion u nas lista wisi ale na żadne na razie nie możemy się zdecydować:)
 
ja bym bardzo chciala miec tym razem chlopca. Mam juz coreczke i teraz przydal by sie syn. Jakby to byla dziwczynka to szybko wymysle imie ale dla chlopca gorzej:)
 
reklama
No ja tez nie wiem bo sie pokazac dziecko krokiem nie chcialo ale to byl 12 tydzien we wtorek ide znowu to juz bedzie 16 tydzien i mam nadzieje ze juz bede wiedziala
 
Do góry