reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

reklama
1487351177-aaaaaa.jpeg

Z tej teorii o kącie nachylenia. O ile to w ogóle jest pisiek :-) no i z oka mi wyszedł hehehe
 
Moja pani doktor od badań prenatalnych nazwała te teorie bzdura. U nas kosmowka po prawej i teraz wygląda na chłopaka. Czekamy na potwierdzenie jeszcze w kolejnym usg

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja powiem już po :). W pierwszej ciąży chciałam mieć zdrowego chłopca, i mam :), a w drugiej bardzo chciałam dziewczynkę, a cała rodzina mówiła, że będzie chłopiec i jest po mojej myśli zdrowa dziewczynka ;). A co do brzucha to z synem "poszedł" do przodu, a z córką "poszedł" do przodu i w boczki, ale ogólnie przytyłam więcej. Jeśli chodzi o kształt to brzuszek miałam podobny w pierwszej i drugiej ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam już dwóch synów. Od pierwszej ciąży czekamy na Majkę, ale jakoś tak... nie wyszło ;-) ;). Patrząc po terminie owulacji i zapłodnienia, szansa na dziewczynkę jest. Obstawiam dziewczynkę, choć nie wiem czy to nie są bardziej życzenia niż przeczucia ;-) ;). No, ale do trzech razy sztuka. Najważniejsze, żeby urodziło się w stu procentach zdrowe, bo już na starcie zrobiłam Fasolce pod górkę...
Udało się Pani z córeczką?
 
Do góry