reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2015' rozpoczęty przez kradz, 2 Wrzesień 2014.

1. kradz

kradz Moderator

Drogie Mamy!

Pozwoliłam sobie założyć temat dotyczący już sprawdzonych i na razie domniemanych płci naszych Maluszków, a także ich imion.

Na sam początek wklejam link do kalendarza chińskiego i proponuję zabawę: sprawdźmy dziś kogo wg 700letniego kalendarza nosimy pod serduszkami, a wyniki porównamy za kilka miesięcy ;-) Ciekawe komu się sprawdzi :-D

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

2. kradz

kradz Moderator

U mnie wychodzi chłopiec ;) Imion na razie wiele, ale Antoś póki co wygrywa :tak: Dla dziewczynki jeszcze nie mam :confused:
    Z moim S od początku jakoś się zgadzamy, że chcemy chłopca, jednak też mam przeczucie, że jednak będzie dziewczynka ;)

Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2014
  3. reklama
  4. Patrycja2301

Patrycja2301 Moderator

Mi też wychodzi chłopiec w tej zabawie. Czuję, że to jednak dziewczynka. Imiona mamy już wybrane : Leon i Róża ;)

Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2014
  5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

mi w usg i w zabawie wychodzi chłopak :-). ale jeszcze sie przez trochę będę łudzić :-D. imienia jeszcze nie mamy

6. KasikP

KasikP Fanka BB :)

W zabawie wychodzi Mi dziewczynka, ale sama nie wiem co będzie na początku smaki na słone kwaśne odrzut od mięsa a teraz na słodko..
    Z mężem chcielibyśmy chłopca imię Franek, dla dziewczynki jeszcze nic nie mamy wybrane.

7. Patrycja2301

Patrycja2301 Moderator

KasikP to mam podobnie. Na początku ciąży ok. 2tygodnie jadłam słone. Ogórki to było to :D a później słodkie. Nigdy nie byłam zbyt slodyczowa, więc teraz jem ilości jakich w życiu nie zjadałam.

8. KasikP

KasikP Fanka BB :)

Pati ja ograniczam:-D ciekawe czy nam się smaki sprawdzą???
    kurde taka jestem ciekawa co we Mnie siedzi mąż mówi tylko syn syn a Ja czuje że chyba dziewczynka:zawstydzona/y:

9. Patrycja2301

Patrycja2301 Moderator

Ja też się staram ograniczać ;) najbardziej śmieszy mnie i męża jak zasiadam ze słoikiem nutteli, której nigdy wcześniej bym nie dotknęła. My na początku oboje byliśmy przekonani, że to chłopiec. Najpierw mi się zmieniło , a z czasem K też.
    Co śmieszne mam już ciuszki dla dziewczynki... Najwyżej będę sprzedawać :)

10. reklama
  11. zarunia

zarunia Fanka BB :)

Mi w zabawie wychodzi chłopiec :):) ale w rzeczywistości liczymy na dziewczynkę, usg jeszcze nic nie wykazało ale siusiaka jeszcze nie widać więc..... może będzie córa :) Imienia dla chłopca nie mamy a dla dziewczynki Liliana :)

12. sunajka897

sunajka897 Fanka BB :)

Mi w zabawie wyszedł chłopak, Imię dla chłopca może Hubert, ale to się zobaczy.

Poleć forum