reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2015' rozpoczęty przez kradz, 2 Wrzesień 2014.

1. kradz

kradz Moderator

Drogie Mamy!

Pozwoliłam sobie założyć temat dotyczący już sprawdzonych i na razie domniemanych płci naszych Maluszków, a także ich imion.

Na sam początek wklejam link do kalendarza chińskiego i proponuję zabawę: sprawdźmy dziś kogo wg 700letniego kalendarza nosimy pod serduszkami, a wyniki porównamy za kilka miesięcy ;-) Ciekawe komu się sprawdzi :-D

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

2. kradz

kradz Moderator

U mnie wychodzi chłopiec ;) Imion na razie wiele, ale Antoś póki co wygrywa :tak: Dla dziewczynki jeszcze nie mam :confused:
    Z moim S od początku jakoś się zgadzamy, że chcemy chłopca, jednak też mam przeczucie, że jednak będzie dziewczynka ;)

Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2014
  3. reklama
  4. Patrycja2301

Patrycja2301 Fanka BB :)

Mi też wychodzi chłopiec w tej zabawie. Czuję, że to jednak dziewczynka. Imiona mamy już wybrane : Leon i Róża ;)

Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2014
  5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

mi w usg i w zabawie wychodzi chłopak :-). ale jeszcze sie przez trochę będę łudzić :-D. imienia jeszcze nie mamy

6. KasikP

KasikP Fanka BB :)

W zabawie wychodzi Mi dziewczynka, ale sama nie wiem co będzie na początku smaki na słone kwaśne odrzut od mięsa a teraz na słodko..
    Z mężem chcielibyśmy chłopca imię Franek, dla dziewczynki jeszcze nic nie mamy wybrane.

7. Patrycja2301

KasikP to mam podobnie. Na początku ciąży ok. 2tygodnie jadłam słone. Ogórki to było to :D a później słodkie. Nigdy nie byłam zbyt slodyczowa, więc teraz jem ilości jakich w życiu nie zjadałam.

8. KasikP

KasikP Fanka BB :)

Pati ja ograniczam:-D ciekawe czy nam się smaki sprawdzą???
    kurde taka jestem ciekawa co we Mnie siedzi mąż mówi tylko syn syn a Ja czuje że chyba dziewczynka:zawstydzona/y:

9. Patrycja2301

Ja też się staram ograniczać ;) najbardziej śmieszy mnie i męża jak zasiadam ze słoikiem nutteli, której nigdy wcześniej bym nie dotknęła. My na początku oboje byliśmy przekonani, że to chłopiec. Najpierw mi się zmieniło , a z czasem K też.
    Co śmieszne mam już ciuszki dla dziewczynki... Najwyżej będę sprzedawać :)

10. reklama
  11. zarunia

zarunia Fanka BB :)

Mi w zabawie wychodzi chłopiec :):) ale w rzeczywistości liczymy na dziewczynkę, usg jeszcze nic nie wykazało ale siusiaka jeszcze nie widać więc..... może będzie córa :) Imienia dla chłopca nie mamy a dla dziewczynki Liliana :)

12. sunajka897

sunajka897 Fanka BB :)

Mi w zabawie wyszedł chłopak, Imię dla chłopca może Hubert, ale to się zobaczy.

Poleć forum