reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

kradz

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Drogie Mamy!

Pozwoliłam sobie założyć temat dotyczący już sprawdzonych i na razie domniemanych płci naszych Maluszków, a także ich imion.

Na sam początek wklejam link do kalendarza chińskiego i proponuję zabawę: sprawdźmy dziś kogo wg 700letniego kalendarza nosimy pod serduszkami, a wyniki porównamy za kilka miesięcy ;-) Ciekawe komu się sprawdzi :-D

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

reklama

kradz

Rozwiązania
0
U mnie wychodzi chłopiec ;) Imion na razie wiele, ale Antoś póki co wygrywa :tak: Dla dziewczynki jeszcze nie mam :confused:
Z moim S od początku jakoś się zgadzamy, że chcemy chłopca, jednak też mam przeczucie, że jednak będzie dziewczynka ;)

Ostatnia edycja:

Patrycja2301

Miasto
Norwegia
Rozwiązania
0
Mi też wychodzi chłopiec w tej zabawie. Czuję, że to jednak dziewczynka. Imiona mamy już wybrane : Leon i Róża ;)

Ostatnia edycja:

KasikP

Miasto
Dąbrowa Górnicza, Poland
Rozwiązania
0
W zabawie wychodzi Mi dziewczynka, ale sama nie wiem co będzie na początku smaki na słone kwaśne odrzut od mięsa a teraz na słodko..
Z mężem chcielibyśmy chłopca imię Franek, dla dziewczynki jeszcze nic nie mamy wybrane.

Patrycja2301

Miasto
Norwegia
Rozwiązania
0
KasikP to mam podobnie. Na początku ciąży ok. 2tygodnie jadłam słone. Ogórki to było to :D a później słodkie. Nigdy nie byłam zbyt slodyczowa, więc teraz jem ilości jakich w życiu nie zjadałam.

Patrycja2301

Miasto
Norwegia
Rozwiązania
0
Ja też się staram ograniczać ;) najbardziej śmieszy mnie i męża jak zasiadam ze słoikiem nutteli, której nigdy wcześniej bym nie dotknęła. My na początku oboje byliśmy przekonani, że to chłopiec. Najpierw mi się zmieniło , a z czasem K też.
Co śmieszne mam już ciuszki dla dziewczynki... Najwyżej będę sprzedawać :)

zarunia

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Mi w zabawie wychodzi chłopiec :):) ale w rzeczywistości liczymy na dziewczynkę, usg jeszcze nic nie wykazało ale siusiaka jeszcze nie widać więc..... może będzie córa :) Imienia dla chłopca nie mamy a dla dziewczynki Liliana :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry