reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

kradz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Lipiec 2014
Postów
3 085
Drogie Mamy!

Pozwoliłam sobie założyć temat dotyczący już sprawdzonych i na razie domniemanych płci naszych Maluszków, a także ich imion.

Na sam początek wklejam link do kalendarza chińskiego i proponuję zabawę: sprawdźmy dziś kogo wg 700letniego kalendarza nosimy pod serduszkami, a wyniki porównamy za kilka miesięcy ;-) Ciekawe komu się sprawdzi :-D

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
 
reklama
U mnie wychodzi chłopiec ;) Imion na razie wiele, ale Antoś póki co wygrywa :tak: Dla dziewczynki jeszcze nie mam :confused:
Z moim S od początku jakoś się zgadzamy, że chcemy chłopca, jednak też mam przeczucie, że jednak będzie dziewczynka ;)
 
Ostatnia edycja:
KasikP to mam podobnie. Na początku ciąży ok. 2tygodnie jadłam słone. Ogórki to było to :D a później słodkie. Nigdy nie byłam zbyt slodyczowa, więc teraz jem ilości jakich w życiu nie zjadałam.
 
Ja też się staram ograniczać ;) najbardziej śmieszy mnie i męża jak zasiadam ze słoikiem nutteli, której nigdy wcześniej bym nie dotknęła. My na początku oboje byliśmy przekonani, że to chłopiec. Najpierw mi się zmieniło , a z czasem K też.
Co śmieszne mam już ciuszki dla dziewczynki... Najwyżej będę sprzedawać :)
 
Mi w zabawie wychodzi chłopiec :):) ale w rzeczywistości liczymy na dziewczynkę, usg jeszcze nic nie wykazało ale siusiaka jeszcze nie widać więc..... może będzie córa :) Imienia dla chłopca nie mamy a dla dziewczynki Liliana :)
 
reklama
Do góry