reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych Maluszków

Kordosia współczuję:(

Według tego kalendarza wyszło, że chłopiec, bo 22 czerwca w dniu poczęcia miałam 25 lat, ale urodziny miałam 19 czerwca, i jakbym zaznaczyła, że w dniu poczęcia miałam 24 lata to już wychodzi dziewczynka:) Więc nie wiadomo co mi ten kalendarz chce powiedzieć ;-) W pierwszej ciąży od razu wytypowaliśmy Leona (nie wiedząc jeszcze jakiej płci się spodziewamy), a teraz...? Mam totalną pustkę, z niczym się nie zgadzamy. W sumie sama nie wiem jakie imiona mi się podobają :-D Może... Benjamin, Tytus, Stasio, Serafin hmm jakieś wymyślne bardzo:-) Ale znowu Piotrusia nie mogę bo zarówno mój brat rodzony jak i męża brat tak mają na imię, Jasio niestety też odpada... A co do dziewczynki to od zawsze miała być Marysia i... chyba tak już zostanie (ale chyba dużo jest teraz Marysiek...kurczę! ) :-p
 
reklama
U nas jak bedzie chlopak bedzie mial na imie EjTy ;) nic nam sie nie podoba. Jak dziewczynka to Mela. Mam juz Jaśka i Blanke (Janek jest kompromisem, Blanka męża wybór ;))
 
Roni, to witaj w klubie! Chłopiec też będzie EjTy! Też nie możemy znaleźć imienia, dla dziewczynki bez problemu. Może to coś znaczy? Poprzednio nie mieliśmy imienia dla dziewczynki i urodził się chłopiec.
 
No u nas poprostu dramat z meskim imieniem. Lekarz bardziej jednak stawia na chlopaka, ale to niczym nie poparte "moze". Malania jest imieniem pospazmowym. Ja spazmowałam wiec mąż nie odmowił ;)
 
U nas z imieniem dla chłopca nie będzie chyba problemu. U mnie na razie wygrywa Antoś, i mam jeszcze jakieś typy dodatkowe. Z dziewczynką odwrotnie, podoba mi się kilka, ale wszystkie już są użyte wśród rodziny (a mam ogromną rodzinę) lub bliskich znajomych, albo co gorsze jak już jakieś imię mi się podoba i nie ma go w najbliższym kręgu to znam jakąś osobę, która to imię psuje swoją osobą :-p.


Co najlepsze ja mam jakieś ogromne przeczucie, że właśnie dziewczynka tam sobie u mnie fika :szok::-)
 
kradz, u mnie wg mnie fika sobie Witek, a według Adama Marysia. ;) Adam wyraźnie daje do zrozumienia, że będzie namawiał Bobasa na połówkowym, żeby się ładnie obrócił. :D
 
Hej Dziewczyny:) w chinskim kalendarzu wyszło że dziewczynka :):-)
u nas pod koniec sierpnia na genetycznym lekarz najpierw stwierdził że wygląda na dziewuche ale potem jak zaczął pobudzać ją do ruchu w brzuszku by ją całą obejrzec to powiedział ze ostatecznie nie wie co to będzie za płec, nie chce strzelać (bo ja juz oczywiscie zaczęłam tam opowiadać ze zaraz po badaniu lece po różowe śpiochy i się lekarz chyba wystraszył że wydam kupę kasy a potem będzie zonk jak mu sie nie sprawdzi:D ) ja strasznie chciałabym żeby to była córeczka, to nasze pierwsze dziecko i mąź marudzi póki co ze jedno mu wystarczy...
Imiona dla dziewczynki Zuzanna a dla chłopca chyba Franciszek
jak dla mnie mięso mogłoby nie istnieć. ciasteczka, naleśniki, racuchy- to jest to:D a dawnie byłam typowym mięsożerca.... na buzi pierwszy raz w życiu pryszcz na pryszczu... ciekawe czy to znaki na dziewczynkę czy zbieg okoliczności;)

pozdrawiam Was drogie ciężaróweczki:-)
 
W zabawie wychodzi chłopiec, niestety nie dziewczynka którą bardzo chcę ale tak sobie czytam Wasze posty i przekonuję się do chłopców. Najważniejsze aby zdrowe
Imiona
Dziewczynka- Julia
Chłopczyk- Wojtek lub Piotrek
Ja smakowo podobnie jak Ana odrzucenie od słodkiego a kiedyś to się smiałam, że mam słodką krew od zjadania słodyczy, jem głównie kwaśno
 
reklama
Do góry