reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My już wybralismy imię dla dziewczynki, tzn ja wybrałam;) Maria Anna, a mój mąż wybiera imię dla chłopca:-)
 
reklama
aneczka, no mi właśnie przed ciążą i teraz w ciąży śnie się dziewczynka, jestem więc ciekawa kto siedzi w brzuszku i czy sen się sprawdzi;-)
 
Ja mam przeczucia że będzie Synuś mamusi :-D , podobno wyglądam coraz lepiej , ale moja mama będąc ze mną w ciąży też ładniała a nie brzydła więc nie ma reguły :tak:
śnił mi się chłopiec 2 dni temu w wózeczku i potem trzymałam go na rączkach ....
mój chłopak myśli że będzie córcia , chociaż chcieliśmy pierwszego chłopaka :laugh2:
ale nie ważne co będzie , ważne żeby zdrowe !
od Was właśnie się dowiedziałam że jest coś takiego jak kalendarz chiński na płeć dziecka i kalkulatory więc :
z chińskiego kalendarza wychodzi dziewczynka
z kalkulatora na jednej stronie wychodzi dziewczynka

 
Wczoraj się zastanawiałam kiedy najwcześniej coś można wybadać na usg jeżeli chodzi o płeć i poczytałam jakieś różne fora. Wyobraźcie sobie, że niektóre dziewczyny pisały, że już na genetycznym w 12,13 tyg lekarze mieli swoje przypuszczenia..np że w 80 proc. dziewczynka czy chłopak.. i potem się potwierdzało. Ja mam badanie za tydzień we wtorek i ciekawa jestem czy by mi lekarz chciał troszkę poprorokować - z tym że pewnie nie każdy chce. i sama się zastanawiam czy bym chciała taką mało pewną informację, mężol mówi, że niepewnej nie chce, bo się nastawimy :D ale jakby się dało to mnie zeżre z ciekawości....!!!
 
nooo co Ty ?? hihihi....ja mam badanie pierwszy tydzień stycznia....może jakiś pindolek będzie widoczny :-D !! chociaż to pewnie troche za szybko żeby lekarz był pewny albo cokolwiek tam zobaczył , chyba że pindolek będzie duży :-D hehehe , mój chłopak sobie żartuje że na razie to nie rośnie dzidzia tylko właśnie przyrodzenie :p
 
nooo co Ty ?? hihihi....ja mam badanie pierwszy tydzień stycznia....może jakiś pindolek będzie widoczny :-D !! chociaż to pewnie troche za szybko żeby lekarz był pewny albo cokolwiek tam zobaczył , chyba że pindolek będzie duży :-D hehehe , mój chłopak sobie żartuje że na razie to nie rośnie dzidzia tylko właśnie przyrodzenie :p

hahaha typowo męskie myślenie :-):-):-)
 
Ja nie mam większych przeczuć, ale bardzo chciałabym chłopaka. Pożyjemy zobaczymy. Za to moja mama mi dzis mówi że śniłam jej się z zarostem hehe, miałam normalnie wąsy i brodę. Skwitowała, że to pewnie na wnuka jej się śniło :-D
 
reklama
ej to nie jest śmieszne, mi się osatnio śniło, że mam brodę taką gęstą jak mój M. :szok::-D:-D:-D:szok::-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry