reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mój się nie chce zgodzić na Maksymiliana i daje propozycję Wojtuś :-D A mnie się jeszcze Piotruś widzi :tak: Ale imię nadal nie wybrane.
 
reklama
Eve, u nas Wojtuś też na tapecie:-):tak:
 
mi też się Piotruś podoba:tak: ale mojemu K kojarzy się z moim byłym i mówi, że yYy ..niet
 
pewien przesympatyczny 3letni Wojtuś siedzi koło mnie właśnie - polecam, fajne imię - super się zdrabnia ;)
 
U nas też ciąg dalszy kłótni na temat imienia. Mój chce Antek a mi się to imię nie podoba i w życiu się na nie nie zgodzę, nie wiem jak my wybierzemy imię :-(
 
justyna jak jeszcze nie wiedzieliśmy jaka płeć to Łuki też cały czas mówił, że chce Antka. Mi to imię absolutnie się nie podoba. No ale dowiedzieliśmy się, że jest dziewczynka, to już kłótni nie ma :) On już rodzinę do mnie wysylał :p zeby mi przetlumaczyli :)
 
Edzia u nas jest podobnie, wszyscy w koło wołają już Antos normalnie mnie do góry podnosi.W życiu nie zgodzę się na to imię bo mi się źle kojarzy...
 
mnie też szlag trafia... Kalina? a może Halina? albo Janina? a najlepiej Marysia bo zastanów się jeszcze, nie ma patronki itp itd aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jejuśku co się stało z moją cierpliwością???:shocked2:
 
reklama
ja jak sobie chce zażartować przy moim K z mojej teściowej to zwracam się do Cezarego " a Ty siedź cicho dziecko o brzydkim imieniu":-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry