reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Mysza1984

lalllalalala ;-)
Dołączył(a)
7 Marzec 2009
Postów
4 245
Miasto
Zielona Wyspa
u nas będzie Sarah - to już też postanowione, M tylko czasem pyta, czy to h na końcu jest potrzebne... Jeszcze nie wiem, ale tę kwestię zdążymy przedyskutować. Także zgodność jest, a co do rodziców - ich zdania i tak nie biorę pod uwagę, więc nie pytam :-D
 
reklama

ann-87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Sierpień 2011
Postów
2 555
Miasto
Lublin
mea - a wrrrrrrr to jest WASZE dziecko i nazwijcie je tak jak chcecie :)) Wasi rodzice już zdaje się mieli swoje 5 minut w nazywaniu dziecka... a uwierz mi, że jak im powiesz - dzień dobry - to jest Jagoda :))) to potem im przez gardło żadna Alicja nie przejdzie! :)

my też znów coś gadamy z M... myślimy czy na pewno Kalina... a może Marcelina, Michasia, Pola? :D ale to tylko i wyłącznie nasza decyzja i już! :)
 

twilight

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2012
Postów
1 978
Miasto
Małopolska
U nas na szczęście się obyło bez takich dylematów. Nikt się do imienia nie wtrącał. Ufff :-)
Mea jeśli rodzice T. będą mówić do niej inaczej niż Wy wybierzecie to po prostu trzeba będzie z nimi przeprowadzić rozmowę, że to dziecku w głowie będzie mieszać i dla jej dobra, żeby tak do niej nie mówili, bo nie tak ma na imię.
 

mea-84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2012
Postów
1 555
Miasto
Wyszków/ Mazowsze
No właśnie u nas problem polega na tym, że ja się nastawiłam na Jagodę, a T woli Alicję i jak się okazało także każda rodzina ma swoją faworytkę :-D Zobaczymy, co będzie do niej najbardziej pasowało :-)
 

kosinka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2012
Postów
1 156
Miasto
Tarnowskie Góry
U nas został już Wojtek, wszyscy przyzwyczajeni już są i wszyscy bez problemów zaakceptowali :-).

Ostatnio rozwaliło mnie jedno imie które usłyszałam na placu zabaw. Ja wszystko rozumie, że to decyzja rodziców itd, sama jestem tego zdania, ale uważam, że trzeba uważać zeby nie skrzywdzić dziekca. Najpierw myślałam ze się przesłyszałam, ale jednak nie, 4-5 letni chłopczyk miał na imie Hawrito, nawet nie wiem czy piszę poprawnie. Dla mnie to już przegięcie

ann a co z Waszą Malinką?
 

ann-87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Sierpień 2011
Postów
2 555
Miasto
Lublin
kosinka u nas Malina to tak nieoficjalnie :) nie nazwiemy tak małej, choć chodziło mi to troszkę po głowie... to bardziej takei zdrobnionko. Na poważnie myślimy o Kalinie. ;-)
 

Mamcia_86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
1 128
Bardzo ładnie:tak: Moja koleżanka urodziła teraz córcie i się zastanawiali między Kaliną a Kariną i jednak Karine wybrali. W rodzinie mam Michaline i Malina na nią wołamy
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry