reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
fasolinka0722 moja siostra jest Emilka , niezły ancymon z niej :-):-):-)
Ja wybrałam Ksawery lub Amelia
Akurat tak się składa że babcie mają tak samo na imię i dziadkowie też:-p więc dziecko będzie miało drugie imię po nich .
 
reklama
U nas jest problem, bo o ile dla dziewczynki coś może i znajdziemy, tak chłopięce imiona nam się nie podobają :-D
W pierwszej ciąży dla dziewczynki było - Nina albo Lena
dla chłopca - Borys, Igor, albo Natan.
Teraz nie wiem, M nie podejmuje tematu :-)
 
Natchnęło mnie na nowy wątek :-D w którym możemy pisać jak w temacie-o naszych odczuciach co płci dziecka. Ciekawa jestem której z nas się sprawdzi ;-)Moje samopoczucie wskazuje póki co na dziewczynkę-tak samo (czyli źle) czułam się przy córci ;-)A z kalendarza chińskiego i testu z nitką i obrączką wychodzi... chłopiec :-D I jakieś takie przeczucie mam, że właśnie chłopiec będzie ;-)
* * *
Jeśli na liście coś się nie zgadza, albo chciałybyście coś zmienić-proszę o PW :-)
kopfer chłopiec ♂
ann-87chłopiec ♂
Mysza1984 dziewczynka ♀
ania-aneczka chłopiec ♂
kodomo chłopiec ♂
stokrotkaa chłopiec ♂
wika8 dziewczynka ♀
Agulka2012 chłopiec ♂
nadalka dziewczynka ♀
tygryskowa dziewczynka ♀
Róża76
dziewczynka ♀
aneczka_W dziewczynka ♀
Mońcia chłopiec ♂
Lilula chłopiec ♂
Malinkaizi chłopiec ♂
mela1986 chłopiec ♂
Anna25 chłopiec ♂
Babelek2012 dziewczynka ♀
fasolinka0722
chłopiec ♂

 
Ostatnia edycja:
Ja bardzo bym chciała dziewczynkę, ale kurcze od tygodnia mam dziwne przeczucie że to będzie jednak chłopiec :szok:
Zobaczymy czy moje chęci czy też przeczucia będą miały racje.
 
Mi od samego początku wszyscy mówią, że będzie chłopak, całkiem nieźle wyglądam, jeżeli chodzi o cerę itp. więc też coś mi się zdaje, że chłopak. Poza tym najprawdopodobniej wcelowany prosto w owu, co też przewiduje cholpoka. to samo kalendarz chiński :D
Ja na początku bardziej chciałam córeczkę, ale teraz to mi to już całkowicie wszystko jedno :]:-):-):-)
 
Od kilku dni chodzą za mną dwa imiona dla dziewczynek: Matylda i Antonina :-) I o ile mąż kręci nosem na Antka, to na Antosię jest się skłonny zgodzić :-D Ale ja póki co czuję, że to jednak chłopak... więc póki co zostaje Jaś :-)
 
Wg kalendarzy wychodzi mi chłopiec:) Niby czuje , że chłopiec , ale może dlatego że o nim marzymy i tak sobie wmawiam:) Jeśli chodzi o jedzenie to wole słone i kwaśne niż słodkie, ale nie odrzuca mnie od słodkiego, choć to chyba nie ma znaczenia;) Przytulanka były w samą owulkę i dzień po ;) CHŁOPIEC:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mam przeczucia na chłopaka. Podobnie się czuję jak w 1 ciąży więc jak będzie dziwuszka będę w wielkim szoku :szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry